İŞKUR TYP çalışanları maaş ödemeleri açıklama geldi

İŞKUR TYP çalışanları maaş ödemeleri açıklama geldi

İŞKUR TYP çalışanları için maaş ödemeleriyle ilgili önemli bir bilgilendirme yapıldı. TYP çalışanlarının merakla beklediği maaşlarının ne zaman hesaplara aktarılacağı konusu gündemde. Detaylar şöyle: İŞKUR TYP çalışanları maaş ödemeleri açıklama geldi

İŞKUR'a bağlı olarak Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamında istihdam edilen personelin maaş ödemeleriyle ilgili beklenen açıklama geldi. Maaşların ne zaman yatırılacağı hususunda bir belirsizlik söz konusuydu. Bu merakla beklenen sorunun yanıtı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan ortak açıklamayla netlik kazandı.

İŞKUR TYP çalışanları maaş ödemeleri açıklama geldi

TYP Çalışanlarının Maaş Ödemeleri Ne Zaman Gerçekleşecek? İŞKUR TYP çalışanlarının dikkatine! Önemli maaş ödeme duyurusu...

iskur-typ-calisanlari-maas-odemeleri-aciklama-geldi.jpg

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte, TYP kapsamında görev yapan personelin maaşlarının ne zaman yatırılacağına dair sorular arttı. Bu sorulara yanıt niteliğinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Türkiye İş Kurumu'ndan önemli bir açıklama yapıldı. Açıklamada, TYP kapsamında çalışan personelin maaşlarının bayram öncesinde banka hesaplarına aktarılacağı bilgisi verildi.

İŞKUR tarafından resmi olarak duyuruldu. Bakan Vedat Işıkhan, yapmış olduğu açıklamada, "Toplum Yararına Programlar kapsamında çalışan vatandaşlarımızın ödemelerini, Ramazan Bayramı öncesinde gerçekleştiriyoruz." ifadelerine yer verdi, böylece TYP çalışanlarının maaş ödemelerinin bayramdan önce yapılacağını müjdeledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
4 Yorum