Gençler için ücretsiz yaz kampı! Başvuru hakkında merak edilenler…

Gençler için ücretsiz yaz kampı! Başvuru hakkında merak edilenler…

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl düzenli olarak yaptığı ücretsiz yaz kampları için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Ülkenin dört bir yanından katılımın olacağı kamp ile ilgili merak edilen soruların cevapları haberimizde…

Gençlik ve Spor Bakanlığı her yıl düzenli olarak planladığı ücretsiz yaz kampını bu sene de gerçekleştirecek. Geçtiğimiz sene 111 binden fazla gencin katılım sağladığı kampta ülkenin dört bir yanında doyasıya tatil keyfi yaşama imkânı sunan kamplara katılımda yeni hedefler belirleniyor.

Kamp için geri sayım başladı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın her yıl düzenlemiş olduğu ücretsiz yaz kampları için geri sayım başladı. "Deniz" ve "Doğa" olarak 2 farklı gruba ayrılan kamplara başvuru süreci önümüzdeki ay başlamış olacak.

Barınmadan yeme-içmeye, ulaşımdan sağlık hizmetine kadar birçok zaruri ihtiyacın ücretsiz olarak karşılandığı bu kamplarda her gün farklı aktivitelerle de eğlence doruklarda yaşanacak. Geçen yıl sayısı elliyi aşan gençlik kampları, 111 bini aşkın katılımcıyı ağırlayarak rekor seviyeye ulaşmıştı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.