Dil Tazminatı Almak İsteyen Kamu Personelinin Dikkatine, YDS Başvuruları Başladı

Dil Tazminatı Almak İsteyen Kamu Personelinin Dikkatine, YDS Başvuruları Başladı

Dil tazminatı almak isteyen kamu personellerinin ve üniversitelerin akademisyen kadrolarına başvuruda bulunmak isteyenler için YDS başvuruları başladı. Elektronik sistem üzerinden uygulanacak olan sınavla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Üniversitelerin boş akademisyen kadrolarına atanmak isteyenlerin ve dil tazminatı almak isteyen adayların başvuracakları Elektronik sınav salonlarında yapılacak olan YDS ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

elektronik-sistem-uzerinden-gerceklestirilecek-olan-yds.jpg

E sınav merkezi olarak belirlenmiş olan E YDS Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana'da bulunan e sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Birçok dilde düzenlenen YDS, 27.04.2024 tarihinde İngilizce dilinde düzenlenecektir.

02.04.2024

18.04.2024 23:59

950,00 TL

Sınav ücretini https://odeme.osym.gov.tr/ adresinden ödeyebilirsiniz.

Sınav başvurusu yapabilmek için adayların 950,00 TL sınav ücretini ödemeleri şarttır. E YDS 2024/4 İngilizce sınavı 27.04.2024 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Önümüzdeki yıllarda Almanca, Fransızca ve diğer dillerde de E Sınav uygulamasının hayata geçirileceği yetkililer tarafından ifade ediliyor.

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.