Devlet güvencesinde 148 Bin TL maaşla personel alınacak

Devlet güvencesinde 148 Bin TL maaşla personel alınacak

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bilgi teknolojileri dairesi başkanlığında çalışmak üzere Bilişim sektörü alanında eleman alınacak ilanı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından duyuldu. Peki söz konusu işe başvuruda bulunabilmek için hangi şartlar aranmaktadır? Başvuru yöntemi ve tarihleri de dahil olmak üzere tüm detayları ile haberimizde...

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü personel alımı başvuruları 6 Mayıs- 14 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Adaylardan en az 70 KPSS puanı istenmektedir.
İşe alınacak olan personele en az 74 Bin Türk lirası en fazla ise 148 Bin Türk lirası maaş ödenecektir.
İş başvurusunda bulunacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, yazılım mühendisliği, endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları şartı aranmaktadır.

Adayların Bilişim sektörü ile ilgili tecrübeye sahip olması da aranan şartlar arasında bulunmaktadır. Adaylardan İngilizce bildiklerine dair bir sınav sonuç belgesi de istenmektedir. İşe başvuracak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Meb Hocam/ ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.