Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Yüksek Maaşla Personel Alımı Yapacak

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı sürekli çalıştırmak üzere personel alımı yapacak. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez teşkilatında çalıştırmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarının büyük ölçekli bilgi işlem bölümlerine Bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu alımlar ne zaman yapılacak? Başvuruya dair bütün detaylar haberimizde...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Merkez teşkilatında çalıştırmak üzere 45 bilişim personeli alacak. Söz konusu istihdam edilecek olan bilişim personeli sözleşmeli olarak kadroya dahil edilecek. Adayların üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, elektronik mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olması gerekmektedir.

Adayların yazılım sektörü üzerinde veya büyük ölçekli ağ sistemleri üzerine en az 3 yıl tecrübelerinin olması gerekmektedir. Başvurular dijital ortamda 24 Nisan ile 10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İşe alımlar sınav dahilinde yapılacaktır. Sınavına girmek isteyecek olan adaylar için link aşağıda verilmiştir.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Diğer istenilen Bütün özellikler ve şartlar söz konusu link aracılığıyla ulaşılacak olan bağlantıda verilmiştir.

Kadro Dağılımı

bilisim-sistemi-uzmani.webp

Meb Hocam / ÖZEL HABER

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.