Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme İşlemlerinde Son Gün Bugün!

Açıköğretim Fakültesi Kayıt Yenileme İşlemlerinde Son Gün Bugün!

Anadolu Üniversitesi kayıt yenileme tarihleri bildirilmişti. 11 Şubat 2024 tarihi son gün olarak belirlenmişti.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde öğrenim gören öğrenciler için bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri başlamıştı.

Anadolu Üniversitesi ön lisans ve lisans programlarında güz dönemi kayıtlarını yaptıran ve kayıt ücretini ödeyen öğrenciler için eğitim öğretim dönemi sona ermişti.

Kayıt yenileme işlemi esnasında öğrencilerin ders seçimlerini de yapmaları gerekmektedir. Öğrencilerin Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi internet sitesinde yer alan öğrenci girişi kısmından giriş yapıldıktan sonra, ders ekle-ders sil işlemleri menüsü aracılığıyla öğrencinin 2023/2024 bahar döneminde alacağı veya 2024/2025 güz dönemine bırakacağı dersleri seçmesi sağlanır.

Ders seçiminin ardından öğrenciye ödemesi gereken ücretin tahsilatının ardından kayıt yenileme işleminin gerçekleştirileceğini belirten bir mesaj çıkacaktır.

Ödeme yap butonu ile ödemelerin yapılabileceği gibi Ziraat Bankası atmlerinden ve mobil uygulamasından yapılması da mümkündür.

Söz konusu işlemlerin 11 Şubat tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.