Samsung'dan Öğretmen ve Öğrencilere Dev İndirimle Tablet ve Telefon Sunuyor! Bu Fırsat Bir Daha Zor Gelir

Samsung'dan Öğretmen ve Öğrencilere Dev İndirimle Tablet ve Telefon Sunuyor! Bu Fırsat Bir Daha Zor Gelir

Samsung'dan öğretmen ve öğrencilere çok özel indirim kampanyası. İstediğiniz cihaza hemen ulaşabilirsiniz.

Samsung yeni eğitim öğretim hayatı başlarken öğretmen ve öğrencilere bütün cep telefonlarında %18 ve tabletlerde %20 indirim uygulaması yaptı.

Samsung firmasının yaptığı açıklamaya göre, Samsung Galaxy S21 FE telefonuna yapılan indirme ek olarak Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj aleti hediye olarak öğrencilere sunuluyor. Samsung'un yaptığı kampanya Eylül ayı boyunca devam edecek ve kampanyadan öğrenciler yaralanırken eş zamanlı olarak öğretmenler de yararlanacak.

Kampanya hakkında yapılan açıklamalarda görüşlerini dile getiren Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir, ‘öncü ve lider’ marka olarak müşterilerin beklentisini karşılamanın daima birinci sırada olduğunu söyledi.

Murat Azdemir, bu kampanya doğrultusunda gençlerin uzun zamandır bekledikleri bir indirim yaparak olarak destek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını bildirerek “Eğitim gibi alanlarda öğrencilerin ilerlemesi için cep telefonları bir araç. Samsung ailesi olarak tablet ve akıllı telefon pazarında öğretmen ve öğrenci için ürünlerimizi çok daha ulaşılır hale getirmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki günlerde yapılacak düzenlemeler ile müşterilerimize üstün teknolojileri en uygun koşullar ile sunmaya çalışıyoruz” dedi.

Kampanyadan faydalanmak için ne yapmamız gerek?

Öğretmen ve öğrencilere Samsung'un özel olarak yaptığı cep telefonlarında uyguladığı %18 ve bütün tabletler için uyguladığı %20 indirimden faydalanmak için Samsung’un Shop adlı internet sitesi üzerinden öğrenci ya da öğretmen belge numarasının doğrulanması yeterli oluyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.