Devlet Yapmasa da Apple Yaptı! Öğrencilere Özel İndirim Geldi

Devlet Yapmasa da Apple Yaptı! Öğrencilere Özel İndirim Geldi

Öğrencilere yerli telefon ve bilgisayarlarda 1 kereliğine indirim olacağını devlet açıklardı. Apple öğrencilere müjdeyi verdi

Apple'den üniversite öğrencilerine ve ailelerine özel indirim geldi. Ipad ve mac alan öğrencilere %7,5 indirim yaparken, ayrıca hediye seçeneği de sunuyor. Pozitif Teknoloji, Gürgençler ve Troy gibi satıcılarda eğitime destekte bulunmak için indirim sağlıyor. Günümüzde başta bilgisayar olmak üzere teknolojik aletler öğrencilerin en büyük yardımcısı olmuş durumda. Bundan dolayı da Apple harika bir indirimle karşınıza geldi.

Apple indiriminden kimler yararlanabilir?

Üniversite öğrencilerine ve ailelerine indirim olarak Apple alabilirsiniz. Üstelik öğretim görevlileri de söz konusu olan bu indirimden faydalanabilir. Ekim ayının sonuna kadar iPad ve Mac alan öğrencilere ortalama olarak %7,5 indirim yapılacak. İndirimler modellere göre değişiklik gösteriyor bunu Apple sitesinden öğrenebilirsiniz.

Kampanya kapsamı ile Mac alanlara 3.nesil AirPods ücret karşılığı olmadan veya aradaki fiyat farkını vererek AirPods 2 Pro’yu hediye olarak alabilirsiniz. Şunu da hatırlatalım bu kampanyaya Mac Studio dahil değil. İPad Pro ve AİT Alacaklara 2.nesil Apple Pencil hediye ediliyor.

Gürgençler'in sağladığı indirim

Gürgençler'in üniversite öğrenci sağladığı indirim şu şekilde; yapılan indirme ek olarak, 1.nesil AirPods Pro imkanı, 6 taksit fırsatı ve takas yapılarda eğer 4.300 lira ek destek veriyor.

Troy'un sağladığı indirim

Kampanyadan hariç %12 indirim, 6 ay taksit, bin lira aksesuar indirimi gibi fırsatlara ak olarak 3 bin 500 lira takas indirimi de sağlıyor. Ekim ayına kadar bu indirimden yararlanabilirsiniz.