Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti’ne Büyük Rakip Geldi! Sosyal Medyayı Karıştıran Dizi Başlıyor

Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti’ne Büyük Rakip Geldi! Sosyal Medyayı Karıştıran Dizi Başlıyor

Cuma akşamı televizyonlar da yayınlanan 5 dizi birbiriyle yarışıyor. Bu dizilerden bir tanesi var ki aslında Cuma günü yayın günü olmamasına rağmen Cuma günü yeni bölümü ile izleyenlerin karşısında bulunacak.

Cuma akşamı televizyonlar da yayınlanan 5 dizi birbiriyle yarışıyor. Bu dizilerden bir tanesi var ki aslında Cuma günü yayın günü olmamasına rağmen Cuma günü yeni bölümü ile izleyenlerin karşısında bulunacak. Yeni haftaya başlarken yayın akışının da Cuma akşamına alınan dizinin gün değişikliği bu şekilde ortaya çıkmış oldu. Bu dizinin ise hangi dizi olduğu akıllara soru işareti olarak eklendi. Tv8 ekranlarında yayınlanan Tuzak dizisi gün değişikliği ile herkesi şaşırttı.

Tuzak Dizisinin Gün Değişikliği Herkesi Şok Etti

Türkiye’nin en çok sevilen ve beğenilen kanalları arasında yerini alan Tv8 ekranlarında Tuzak dizisi Çarşamba günleri izleyenlerle buluşturuluyordu. Fakat Çarşamba günleri reytinglerinin bir hayli düşmesinden dolayı aynı akşamın geç saatlerine alınmıştı.

Bu şekilde birkaç bölüm yayınlanmaya başladı ve Perşembe günleri gün değişikliği yaşayarak yoluna devam etti. Kahramanmaraş depreminden sonra Türkiye’deki televizyon dizileri bir süre tatil moduna girerek yeni bölümü yayınlanmadı ve o diziler arasında Tuzak dizisi de vardı.

Deprem Nedeniyle Tuzak Dizisi de Yayınlanmadı

Tv8 ekranlarında izleyicileri ile buluşturulan Tuzak dizisinin gün değişikliğinin sebebi reyting seviyelerindeki düşüklük olarak açıklanmıştı. 6 Şubat 2023 tarihinde ardı ardına meydana gelen iki büyük deprem felaketinin ardından Türkiye’de yaklaşık olarak 2 haftalık bir süreç içerisinde diziler televizyon ekranlarında yer almadı.

Tuzak dizisi yeni bölümü ile Cuma akşamı televizyon ekranlarında verilmesi izleyenleri bir hayli şaşırttı. Verilen 2 haftalık ara sebebi ile bu değişikliğin olduğu düşünülürse Tv8 ekranlarında Pazartesi günü itibarıyla yayınlanmış olan yayın akışının yine bu hafta Cuma akşamı verileceği görüldü.

Böylelikle Tuzak dizisi Kızılcık Şerbeti ve Yalıçapkını ile birlikte Ateş Kuşları dizisi yeni rakip grubuna katıldı. Tv8 ekranlarında Sıfırıncı Gün dizisinin final bölümü de aynı akşam televizyon ekranlarında gelmişti. Tuzak dizisi ise Cuma akşamları diğer kanallardaki dizilere her ne kadar rakip olarak algılansa da başladığı günden beri maalesef ki reyting grubunda ilk 10 listede yer almayan bir dizi olarak karşımıza çıkıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.