Üniversite öğrencilerine 20.000 TL eğitim desteği

Üniversite öğrencilerine 20.000 TL eğitim desteği
Üniversite öğrencileri için finansal destek müjdesi! 20.000 TL'lik yardım fırsatı sunuluyor, uygun koşulları karşılayanlara ödeme yapılacak. Detaylar yazımızda.

Üniversite öğrencilerine yönelik 20.000 TL tutarında bir finansal yardım programı duyuruldu! İlgili bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

20.000 TL'LİK ÜNİVERSİTE DESTEĞİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum ile Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, üniversite öğrencilerine 10.000 TL'lik iki ayrı destek ödemesi yapılacağını duyurdu. Toplamda 20.000 TL'lik bu destek, yalnızca bir defalığına sağlanacak. Bu destekle ilgili daha fazla ayrıntı henüz paylaşılmadı.

universite-ogrencilerine-20-000-tl-egitim-destegi.jpg

Üniversite öğrencilerine 20.000 TL eğitim desteği

Üniversite öğrencileri ekonomik sıkıntılarla mücadele ederken, bu tür destek vaatleri moral kaynağı oluyor. İlerleyen zamanlarda diğer şehirlerdeki üniversite öğrencilerine de benzer yardımların yapılması bekleniyor. 20.000 TL'lik destek ödemelerinin seçimlerden önce mi yoksa sonra mı yapılacağına dair resmi bir açıklama bulunmuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.