Öğrencilere müjde geldi! ÖTV'siz telefon ve bilgisayar geliyor! İşte ÖTV'siz fiyatlar..

Öğrencilere müjde geldi! ÖTV'siz telefon ve bilgisayar geliyor! İşte ÖTV'siz fiyatlar..

Ak parti seçim meydanlarında verdiği bir sözü daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite öğrencilerinin 1 defaya mahsus vergisiz telefon ve bilgisayar almasını sağlayacak uygulama için talimat verdi.

Ak parti seçim meydanlarında gençlere verdiği sözü hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Gelen bilgilere göre, geçtiğimiz aylarda yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim meydanında gençlere verdiği söz olan ÖTV'siz ilk telefon ve bilgisayara alımı sözü hayata geçiyor.

1 defaya mahsus vergisiz telefon ve bilgisayar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, üniversite öğrencilerinin 1 defaya mahsus vergisiz telefon ve bilgisayar almasını sağlayacak uygulama için talimat verdi.

Açık öğretimi kapsamayacak

ÖTV'siz telefon ve bilgisayar alımı Açık öğretim, yüksek lisans ve doktora öğrencilerini kapsamayacak. Hayata geçirilecek uygulama ile birlikte üniversite öğrencilere bir kereye mahsus 50 bin TL'lik telefonu 25 bin TL'ye alabilecek.

Örnek olarak ;

iPhone 14 (128 GB) - 23.100

iPhone 14 Pro (128 GB) - 30.500

iPhone 14 Pro Max (128 GB) - 34.900 TL 'ye alınabilecek..

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.