Nakit İhtiyacı Olanlara Kamu Bankalarından Destek! İstediğiniz Oranda İstediğiniz Krediyi Hemen Alın

Nakit İhtiyacı Olanlara Kamu Bankalarından Destek! İstediğiniz Oranda İstediğiniz Krediyi Hemen Alın

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara müjdeli haber geldi. 50 bin TL'ye kadar düşük oranlı faiz kredi imkanından faydalanmak mümkün.

Nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara müjdeli haber geldi. 50 bin TL'ye kadar düşük oranlı faiz kredi imkanından faydalanmak mümkün.

Nakit ihtiyacı olan ve kredi kullanmak isteyen vatandaşları sevindiren haber geldi. İki kamu bankası tarafından uygulanan kampanya kapsamında 50 bin TL'lik düşük faiz kredi imkanı vatandaşlara sunuluyor. 3 ay gecikmeli şekilde ödenme imkanı olan düşük faizli kredi 36 ay vade seçeneği ile vatandaşlara sunuluyor. Halk Bankası ve Ziraat Bankası tarafından sunulmuş olan bu kampanya doğrultusunda nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunulacak.

Ziraat Bankası Tarafından Kampanya Açıklaması

Sabah saatlerinden itibaren resmî internet sayfası üzerinden yayınlanan kampanya kapsamında nakit ihtiyacı olan vatandaşların bu haberle yüzü güldü. 36 ay vade ve 3 ay gecikmeli ödeme seçenekleri ile bu kredi vatandaşlara sağlanacak. 50 bin TL'ye kadar sunulmuş olan kredi başvurusu için mobil bankacılık ya da internet üzerinden başvuru yapılabilecek. Ziraat Bankası tarafından duyurulmuş olan kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar ise Ziraat Bankası şubelerinden de kredi başvurusunda da bulunabilirler.

Kampanya dahilinde verilecek olan kredi için faiz oranı 1.70 olarak belirlenmiş bulunuyor. Kampanyanın bir diğeri de Halkbank'tan geldi. Paraya ihtiyacı olan her vatandaş için 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı verileceğini açıklamış olan Halkbank düşük faiz oranları ile çok dikkat çekiyor. Halkbank lokasyonları üzerinden yapılmış olan başvuru sonrasında 36 ay vadeli düşük faizli kredi alınabilecek. Tüm bunların beraberinde kamu bankaları arasında 1.70 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği sunmuş olan Halkbank tüm dikkatleri de üzerine topladı. Mevcut kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar başvurularını kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirler. Kampanyaya katılım sağlayan vatandaşlar tüm şartları yerine getirmeleri halinde düşük faizli kredi imkanından faydalanabilecek.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.