Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Karşılıklı Olarak Yer Değiştirdi

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Karşılıklı Olarak Yer Değiştirdi
Alınan son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il milli eğitim müdürlerinin erleri değiştirildi.

Alınan son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanlığı tarafından il milli eğitim müdürlerinin erleri değiştirildi. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında karşılıklı olarak görev değişimi yaşandı. Bu haberi ile ilgili gelişmeleri ve detaylı bilgileri hazırladığımız içerikte bulabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan karara göre Bursa ve Hatay İlleri arasında İl Milli Eğitim Müdürü değişikliği yapıldı. Bu iki şehir arasında karşılıklı yapılan değişiklikler sonrası Bursa Milli Eğitim Müdürü Hatay İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanırken, Hatay İl Milli Eğitim Müdürü ise Bursa İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Milli Eğitim Müdürü Atamaları Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından Açıklandı

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü olan Serkan Gür Hatay iline atandı ve yeni Hatay İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük de Bursa iline atandı ve yeni Bursa İl Milli Eğitim Müdürü oldu. Böylece Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan bu kararın ardından her iki ilin il milli eğitim müdürleri karşılıklı olarak değişmiş oldu. Serkan Gür ve Seyit Ali Büyük alınan bu kararın ardından yeni görev yerlerine giderek görev başı yapacaklar.