İBB Personel Alımı bELTUR İçin 383 Kişi Geçici Olarak İstihdam Edilecek

İBB Personel Alımı bELTUR İçin 383 Kişi Geçici Olarak İstihdam Edilecek

İBB personel alımı gerçekleştirecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi BELTUR bünyesinde 383 kişi geçici olarak istihdam edilecek. Son başvuru tarihi ne zaman? Başvuru şartları neler? Başvuru için gerekli belgeler nelerdir? Kimler başvuruda bulunmalı ve başvuru sırasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

İBB personel alımı yapacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde BELTUR'da 383 kişi istihdam edilecek. Peki başvurular nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler? Başvuru sırasında hangi belgeler gerekli olacak?

İBB personel alımı BELTUR'da geçici olarak istihdam edilmek üzere alınacak 383 personel için başvuru şartları şu şekilde:

• İnsan ilişkilerinin iyi; iletişim gücünün yüksek olması
• Yiyecek içecek alanında deneyime sahip olunması
• Kişisel bakıma ve dış görünüşe önem verilmesi
• Hijyen kurallarına dikkat edilmesi
• Temizliğe ve titizliğe özen gösterilmesi
• Ekip çalışmasına yatkın olunması

BELTUR'da geçici kapsamlı istihdam için başburuda bulunacak adayların sahip olmaları gereken tek belge özgeçmiş olacak. Bunun haricinde herhangi bir belgeye gereksinim duyulmayacak.

Başvuruların en geç 30 Nisan 2024 tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kariyer sayfası kullanılarak internet üzerinden yapılması gerekecek.

Başvuruda bulunulurken unutulmaması gereken en önemli detay ise işin kalıcı değil geçici olması. Bu nedenle şartlar detaylı bir şekilde araştırılmadan, adayların işlerine yakın yerlere taşınmaları ya da var olan işlerini bırakmaları önerilmemektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
2 Yorum