Filenin Sultanlarından Zehra Güneş Platonik Aşkını İtiraf Etti! Ortalık Karıştı

Filenin Sultanlarından Zehra Güneş Platonik Aşkını İtiraf Etti! Ortalık Karıştı

A milli voleybol takımının Gözde isimlerinden Zehra Güneş’in hayranı olduğu oyuncu öğrenildi. Zehra Güneş küçük yaşlarından şimdiye kadar platonik olarak hangi yakışıklı oyuncuya aşıkmış?

Filenin sultanlarından Zehra Güneş Avrupa şampiyonluğunun ardından büyük bir üne üye sahip oldu. Instagram'da 4 milyon takipçi sayısına ulaşarak önemli bir kitleye erişti.

Hem kariyeri hem de özel hayatı ile bu aralar gündeme gelen Zehra Güneş magazin dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Başarılı sporcu güzelliği ile herkesin ilgi odağı olmuş durumda Ayrıca geçtiğimiz günde hayran olduğu erkek oyuncu ismini açıkladı.

filenin-sultanlarindan-zehra-gunes-platonik-askini-itiraf-etti-ortalik-karisti.jpg

Katıldığı bir programda “ilk Calebrity Crush’ın kimdi?” sorusuna “Çağatay Ulusoy” cevabını veren ünlü sporcu Zehra Güneş, çocukluk dönemlerinden itibaren bu yana Çağatay Ulusoy’a duyduğu yoğun duygulardan bahsetti. Zehra güneşe sosyal medyadan da birçok destek geldi. Takipçilerinden birçok kişi” doğru seçim vallahi ne yalan söyleyeyim biz de Çağatay Ulusoy’u seviyorduk beğeniyorduk. Olursa ya aşık olmayan yoktu zaten. Zevk sahibi biri” gibi yorumları yaptılar.

Celebrety Crush ne anlama geliyor?

Dönemin meşhur bir sanatçısı sporcusu veya başka bir meslek grubuna dahil olan pek çok kişiye karşı insanlar hayranlık duygusu besleyebilmektedir. Bir sanatçının başka bir sanatçıya duyduğu sevgiye hoşlanma aşk gibi duygulara denir. Milli voleybolcuda bir dönem aşk yaşadığı Eren Dişli ile evlilik masasından dönmüştü.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.