En Kibirli En Kıskanç Burçlar! Bu Burçların Yayına Bile Yaklaşılmaz

En Kibirli En Kıskanç Burçlar! Bu Burçların Yayına Bile Yaklaşılmaz

Burçlar arasındaki bazı burçlar kıskançlıkları ile ön plana çıkıyorlar. Bu özelliği taşıyanlar ben merkezci yapıları ile kibirlileri ile etraftaki insanları zorluklar yaşatabiliyorlar.

Burçlar kişinin karakter oluşumunda büyük ölçüde etkileri bulunan ve kişinin hayatına yön veren önemli etkilere sebep olan şeydir. Gökyüzünde yaşanılan hemen her olay burçlar üzerinde birtakım değişimlerin olmasına yol açarken burçlar dünyasında aynı zamanda bir takım ortak özellikler de bulunmaktadır. Bu ortak özelliklerinden bir tanesi de kıskançlık. İşte kıskançlık ve kibirle ön plana çıkan burçlar;

Akrep Burcu

en-kibirli-en-kiskanc-burclar-bu-burclarin-yayina-bile-yaklasilmaz.jpg

23 Ekim 22 Kasım tarihleri arasında doğan ve su grubunda olan kişiler akrep burcudur. Akrep burçlarının genel özellikleri itibariyle gizemli davranışlar arasında saklanmaya çalışan ve hemen her şeyi kendilerinin birliğini iddia eden kibirli kişilerdir. Akrep burçları Ben merkezi yaşayan kişiler olurken ortamda bulunan kişileri genelde kıskanmaktadır. Bir hasta ilişkisi olan akrep burçlara hayattaki insana kıskançlıkları yüzünden zor anlar yaşatabilmektedir.

Yengeç burcu

22 Haziran ve 22 temmuz tarihleri arasında Doğan ve su grubunda olan yengeç burçlarının genel özellikleri duygusal yönleri ağır basan ve bir çok olaya karşı duygusal bakan kişilerdir. Yengeç burçları sakin görünen kişiler olurken kendilerinde her şeyin en iyisi olmasını isterler. Arkadaşlarına ve ilişkilerini çok fazla düşkün olan yengeç burçları özellikle hayatında olan kişileri yönlendirmek her şeye sahip çıkmak ister.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.