Eğitim Bir Sen Başkanı Ali Yalçın Yeşilyurt İlçe Müdürüne Tepki

Eğitim Bir Sen Başkanı Ali Yalçın Yeşilyurt İlçe Müdürüne Tepki

Çalışma düzenini bozan ve huzuru kaçıran ilçe MEM müdürüne tepki EBS Başkanı Ali Yalçın Esenyurt"a gelerek MEM Müdürünü Milli Eğitim Bakanlığı"na şikâyet etti.

Çalışma düzenini bozan ve huzuru kaçıran ilçe MEM müdürüne tepki EBS Başkanı Ali Yalçın Esenyurt"a gelerek MEM Müdürünü Milli Eğitim Bakanlığı"na şikâyet etti.

Ali Yalçın"dan Açıklama Geldi

Eğitim Bir Sen Başkanı Ali Yalçın, 'Epeyce bir nüfusa sahip olan Esenyurt, ilçemizde ilçe müdürümüz huzuru bozarak kendi bildiğini yapıyor. Yaptığı sert ve dikkatsizce olan davranışlarıyla hem Esenyurt ilçemize, hem de Esenyurt halkına zarar veriyor. Bu görevi, yapabilmesi için daha sakin ve dikkatli olması gerekiyor. Milli Eğitim Bakanımızın dediğini değil, Esenyurt halkının isteklerini ve Esenyurt ilçemizde yapılması gerekenleri yapacak.' diye çok sert açıklamalarda bulundu.

Esenyurt İlçe Müdürü Neden Tek Bir Kelime Söylemedi

Ali Yalçın"ın sözleri üzerine sessiz kalan Esenyurt ilçe müdürü, sessizliğini bozmadı. Haklılık payı olan Ali Yalçın şikâyeti üzerine müfetişlerini Esenyurt, ilçe müdürü için görevlendiren Milli Eğitim Bakanlığı Esenyurt İlçe MEM Başkanı hakkında soruşturma başlattı.

Görevini kötüye kullanan Esenyurt ilçe müdürüne çok aşırı sert tepkiler verildi ama vatandaş kendisinden çok memnun ve görevden alınmasını istemiyor. Bugüne kadar Esenyurt gibi, çok nüfusu olan bir ilçeye kazandırdığı ve yaptığı bir çok projeden memnun kalan vatandaş, bir yandan da sert ve dikkatsizce davranışlarından dolayı görevden alınıp yerine daha sakin, yumuşak, dikkatli ve öfke problemi olmayan birini görevlendirmelerini uygun görüyorlar ve daha da büyük projelerle karşılarına çıkması istiyorlar.

Ali Yalçın"a tepki vermememesi onu haksız duruma düşürüyor. Haksız olduğu her konuda Milli Eğitim Bakanlığının görevlendirdiği müfetisler kendisini sorguluyor. Müfettişler Ali Yalçın’a durumun akıbetini bildirerek Esenyurt ilçe müdürünün bundan sonra daha dikkatli davranacağını söyledi.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.