Benzin ve Motorinde İndirim Haberi: Güncel Fiyatları ve İndirim Haberleri

Benzin ve Motorinde İndirim Haberi: Güncel Fiyatları ve İndirim Haberleri
Benzin ve Motorinde İndirim Haberi: Güncel Fiyatları ve İndirim Haberleri. Akaryakıt fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar devam ediyor.

Benzin ve Motorinde İndirim Haberi: Güncel Fiyatları ve İndirim Haberleri

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar devam ediyor. Güncel akaryakıt fiyat listesi sürücüler tarafından yakın takibe alındı. Akaryakıt istasyonuna gitmeden güncel fiyat listesini öğrenebilirsiniz. Brent petrol varil fiyatlarındaki düşüş ile birlikte akaryakıt fiyatlarında değişiklik yaşandı. Peki benzin, motorin ve LPG'de indirim var mı? İşte tüm detaylar...

27 ŞUBAT GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI!

Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli olan değişim sürücülerin kafasını karıştırmaya devam ediyor. Her yeni güne "akaryakıtta zam var mı?" veya "akaryakıtta indirim olacak mı?" sorularıyla başlanıyor. Benzin ve motorin fiyatlarındaki artışın hemen ardından indirimin geldiği gibi indirimin hemen ardından da zam geldiği oluyor.

Güncel akaryakıt fiyatlarını araştıran araç sahipleri indirim tarihlerini kaçırmak istemiyor. Brent petrol varil fiyatında ve dolar/TL kurundaki son gelişmeler ile birlikte akaryakıt fiyatları merak konusu oldu.

2023 yılı itibariyle 21,14 TL olan benzin ve 23,50 TL olan motorin fiyatına dair şubat ayında eser kalmadı. 23 Şubat tarihinde benzin fiyatına 46 kuruşluk indirim yapıldı. 24 Şubat tarihinde ise bu kez de motorin fiyatlarına indirim geldi.

BENZİN VE MOTORİNDE PEŞ PEŞE İNDİRİM!

Brent petrol varil fiyatı 21 Şubat itibariyle 84,30 dolara kadar yükseliş gösterdi. Gün sonunda ise 84,07 seviyesiyle birlikte sonlandırdı. Brent petrol varil fiyatı geçtiğimiz gün yaptığı kapanış ile birlikte yüzde 1,02 azalma sağlayarak 83,21 dolara geriledi. Yaşanan gerileme ile birlikte benzin ve motorinde indirim soru işaretleri gündemde yer aldı.

Akaryakıt fiyatlarındaki düşüş, dolar kurunun değerlenmesi ve ABD Merkez Bankası'nın (FED) belirsiz para politikaları nedeniyle etkilendi. 23 Şubat itibariyle benzin fiyatlarında 38 kuruşluk indirim uygulanırken 24 Şubat itibariyle motorin fiyatlarına da 63 kuruşluk indirim geldi.

İSTANBUL 27 ŞUBAT GÜNCEL AKARYAKIT FİYAT LİSTESİ!

İstanbul Anadolu Yakası benzin litre fiyatı: 20,39 TL

İstanbul Anadolu Yakası motorin litre fiyatı: 20,59 TL

İstanbul Avrupa Yakası benzin litre fiyatı: 20,45 TL

İstanbul Avrupa Yakası motorin litre fiyatı: 20,66 TL

ANKARA 27 ŞUBAT GÜNCEL AKARYAKIT FİYAT LİSTESİ!

Ankara benzin litre fiyatı: 20,76 TL

Ankara motorin litre fiyatı: 21,00 TL

İZMİR 27 ŞUBAT GÜNCEL AKARYAKIT FİYAT LİSTESİ!

İzmir benzin litre fiyatı: 20,69 TL

İzmir motorin litre fiyatı: 21,05 TL