AÖF Atatürk Üniversitesi Vize Sınav Giriş Belgesi Nereden Ve Nasıl Alınır?

AÖF Atatürk Üniversitesi Vize Sınav Giriş Belgesi Nereden Ve Nasıl Alınır?

AÖF Atatürk Üniversitesi Bahar dönemi vize sınavları için sınav giriş belgesi yayınlandı. Öğrenciler sınav giriş yerleri ile ilgili olarak okul adını, adresini, sınav salon ve sıra numarasını sınav giriş belgesinde bulabiblecekleri gibi sınava da bu belge ve geçerli kimlik kartları ile gitmeleri gerekecek. Peki sınav giriş belgesi nasıl ve nereden alınır? 1., 2. ve 3. oturumlar saat kaçta, vize sınav tarihleri ne zaman olacak?

AÖF Atatürk Üniversitesi sınav giriş yerleri belli oldu. Atatürk Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları 27 - 28 Nisan 2024 tarihlerinde yapılacak. Öğrenciler sınava giriş yerlerini merak ediyorlardı.

AÖF Atatürk Üniversitesi sınav giriş yerlerinin de yazılı olduğu Vize sınav giriş belgeleri yayınlandı. Öğrenciler kendi adlarına hazırlanan ve sınava nerede gireceklerini de görebilecekleri sınav giriş belgelerini obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden öğrenci hesaplarına erişim sağlamak sureti ile öğrenebilirler.

Sınav giriş belgesi üzerinde öğrencilerin sınava girecekleri okulun adı, açık adresi, salon ve sıra numarası gibi bilgiler yazılı olarak sunuluyor. Öğrencilerin, üniversite öğrenci hesaplarına erişim sağlamak sureti ile bu belgeyi indirmeleri ve çıktısını alarak, 27 - 28 Nisan 2024 tarihlerinde girecekleri sınavlarda, geçerli T.C. kimlik belgeleri ile birlikte yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Atatürk Üniversitesi Açık Ve Uzaktan Eğitim Fakültesi vize sınav giriş belgesini indirebilmek için öğrencilerin ilk olarak T.C. kimlik numarası ve öğrenci şifreleri ile birlikte hesaplarına erişim sağlamaları gerekiyor. Ardından sınav giriş belgesine erişim ve sonrasında da indirmek mümkün olacaktır.

27 Nisan 2024 Cumartesi sabah 09.30'da başlayacak olan 1. oturumun sonrasında 2. oturum aynı gün 14.00'da yapılacak. 3. oturum ise 28 Nisan 2024 Pazar günü 14.00'da uygulanacak. Adayların sınav saatinden en az yarım saat önce okulda hazır bulunmalarını meb hocam olarak öneriyoruz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.