Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Muhteşem Promosyon! Bu Fırsat Bir Daha Gelmez

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Muhteşem Promosyon! Bu Fırsat Bir Daha Gelmez

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Muhteşem Promosyon! Bu Fırsat Bir Daha Gelmez

Emekli maaşını Ziraat Bankası’nda çeken veya Ziraat bankasına taşıyan emekli vatandaşlarımıza Ziraat Bankası özel promosyon başlattığını duyurdu. Dönem dönem bankaların müşteri elde etmek için yaptığı promosyonlara bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası emekli vatandaşlarımızın emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan çekmeleri durumunda emekli vatandaşlara kazançlı bir kampanya sundu.

Geçtiğimiz dönemlerde emekli maaşını kendi bankasına taşıyan bankalar emekli vatandaşlara belli bir ücret promosyon sunmuştu Ziraat Bankası ise şimdi bambaşka bir kampanya ile emeklilere Müjde verdi

Ziraat Bankası'nın Emeklilere Kampanyası İçerikleri Nelerdir?

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan çeken vatandaşlarımızın yararlanacağı kampanyanın içeriği Türk Telekom mobil hattı faturasına sahip olan emekli vatandaşlarımıza özeldir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen emekli vatandaşlarımızın emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan çekiyor olması ve Türk Telekom hat sahibi olmaları gerekiyor.

Ziraat Bankası’nın yaptığı açıklamada kampanya kapsamında Türk Telekom’dan hat sahibi olan emekli vatandaşlar her yöne 750 dakika 750 SMS 5 GB internet ve Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay boyunca sözleşme yaptığı durumda 80 TL’ye sahip olabilecekler. Emekli vatandaşlarımıza özel olan bu kampanyaya katılım oldukça basittir. Ziraat Bankası’nın yaptığı bu kampanya kapsamında emekli vatandaşlarımız istedikleri kadar Türk Telekom hattından faydalanarak ayda sadece 80 TL ödeyeceklerdir kampanyadan faydalanmak için Ziraat Bankası müşterisi olması şartı ve Türk Telekom mobil hat sahibi olması şartı aranıyor.

Kampanyadan Faydalanmak İçin Yapılması Gereken Nelerdir?

Ziraat Bankası’nın emekli vatandaşlara sunduğu bu kampanyadan faydalanmak oldukça basittir. Maaşına Ziraat Bankası’ndan çeken emekli vatandaşlar kampanyaya başvurmak için kullanmış oldukları Türk Telekom mobil hat üzerinden Ziraat yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarasını yazıp 5555'e SMS göndererek gelen SMS'e Ziraat onay yazıp göndermeleri yeterlidir.

Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan alan vatandaşların başka bir operatör hat kullanmaları durumunda yapmaları gereken numarasını Türk Telekom’a taşıması veya yeni bir Türk Telekom mobil hat satın alması kampanyaya katılması için yeterlidir. Böylece kampanyaya katılan emekli vatandaşlarımız 12 ay boyunca her yöne 750 dakika 750 SMS ve 5 GB interneti sadece 80 TL ücreti karşılığında sahip olabilirler.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

2 Yorum