Ziraat Bankası Hesabı Olanlara 4 Bin TL Bir Defaya Mahsus Verilecek! Sadece Belirli Sayıda Verilecek! Acele Edin

Ziraat Bankası Hesabı Olanlara 4 Bin TL Bir Defaya Mahsus Verilecek! Sadece Belirli Sayıda Verilecek! Acele Edin

Ziraat Bankası kendi müşterisi olan ve banka kartı olan kişilere yönelik olarak bomba gibi bir kampanya başlattığını duyurdu.

Ziraat Bankası kendi müşterisi olan ve banka kartı olan kişilere yönelik olarak bomba gibi bir kampanya başlattığını duyurdu. Bu kampanya kapsamında başvuru yapan müşterilere yönelik olarak hediye puan verecek. İki ayrı kampanyanın başlatılması ile birlikte müşterilerin iştahı kabardı ve kampanya büyük bir katılım göstermeye başladılar. 2 ayrı kampanyadan 2.000 lira değerindeki hediyenin verileceği ifade edildi.

Tatilbudur ve Ziraat Bankası Kampanya Başlatıyor

Ziraat Bankası ve tatilbudur tarafından duyurulan kampanya doğrultusunda 2.000 TL bank kart lira ve ayrıca tatil sepetinde 2000 TL bankkart lira başlığı adı altında başlatılan kampanya çok yoğun ilgi görecek. Kampanya doğrultusunda yapılan duyuruda bankkart kredi kartı ya da bankkart özelliği olan kartlar aracılığı ile tatil Sepeti internet sitesi üzerinden tek seferde yapılacak olan 7.500 TL ve 12.499 TL arasında yapılacak olan peşin veya taksitli alışverişlere ek olarak 750 TL tutarında bank kartı liralar hesaplara aktarılacak.

Harcamalar tek seferde 12.500 TL ve 19.1999 TL arasında peşin ya da taksitli olarak harcandığı takdirde karta toplamda 1250 TL bankkart lira yüklenecek. Harcamalar 20.000 TL ve daha üzerinde peşin ya da taksitli olarak yapılan alışverişlerde ₺2.000 tutarındaki bankkart lira Ziraat bankası’ndaki müşterilerin hesaplarını anında aktarılacak.

Diğer bir kampanya olan duyuruda ise bankkart kartı ile tatil budur’da tek seferde yapılacak olan alışverişlerde 7.500 ve 12.499 TL arasındaki alışverişi 750 TL tutarında Bankkart Lira 12.500 TL ve 19.999 TL arasındaki harcamalarda 1250 TL tutarındaki bankkart lira ve 20.000 TL üzeri yapılacak. Taksitli ya da peşin fark etmeksizin yapılan alışverişlerde tek seferde 2000 TL bankkart lira hediye edileceği açıklandı.

Kampanya Mart Ayında Geçerli Olacak

Ziraat Bankası’nı yapmış olduğu kampanya duyurusunda 1 Mart 2023 ve 31 Mart 2023 tarihler arasında geçerli olacağı vurgulandı. Bu kampanyadan faydalanmak için mutlaka bankkart mobil uygulamalarından ya da internet sitesi üzerinden veya SMS yoluyla katılmak mümkün.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.