Yargı Dizisinde Ilgaz Çok Büyük Çaresizlik Yaşıyor! Seyirci Buna Çok Üzülecek

Yargı Dizisinde Ilgaz Çok Büyük Çaresizlik Yaşıyor! Seyirci Buna Çok Üzülecek

Kanal D’nin vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan yargı dizisi pazar akşamı yayınlanan 54 bölümü ile heyecanı doruklara çıkarırken duygusal anıları da sahne oldu.

Kanal D’nin vazgeçilmez dizileri arasında yerini alan yargı dizisi pazar akşamı yayınlanan 54 bölümü ile heyecanı doruklara çıkarırken duygusal anıları da sahne oldu. Dizi yayınlandığı ilk günden bu yana yüksek seviyelerde izlenme seviyesi ile birlikte rekor kırmaya devam ediyor.

AB ve ABC 1 kategorilerinde günün birincisi konumunda bulunurken yargı dizisi tüm kişiler kategorisinde de ikincilik elde ederek yoluna devam ediyor. Yargı dizisinin son bölümünde Ceylin’e gelen mesajdan sonra Defne’nin videolarına ulaşan Ilgaz ise çaresizlik içerisinde çöküntüye girerken Ceylin ise Ilgaz’ın yanında olduğunu her defasında anlatarak onu tekrardan ayağa kaldırmaya çalıştı.

Defne’nin Videolarını Gören Ilgaz Yıkıldı

İzlenen videodan Salim’in serbest bırakılmazsa Defne’nin öleceği tehditleri yağarken Ilgaz eli kolu bağlı bir şekilde kardeşi için salimi serbest bırakmak kararı almaya çalıştı. Eyüp ise sokakta Defne’yi gördüğünü söylemesi ile birlikte emniyet bulunan binaya baskın gerçekleştirdi. İhbar edilen ek binada ise Defne bulunamadı ancak camda onun bırakmış olduğu bir iz gözlerden kaçmadı. Bu sırada Metin kendine gelirken kuaföre baskın yapan Eren oradan da bir kadın ve bir erkeği şüpheli olarak emniyete getirdi.

Eyüp ise gelen bayanın Defne’nin yanında gördüğünü ve kadın olduğunu söylerken de yanındaki adam minibüsü kullanan kişi olarak olaya dahil oldu. Sorgulanan adamın üzerinden çıkan bıçakta ise Metin’in kanı bulunurken adam sorgulanma sırasında polisin belinden almış olduğu silahla da kendi canına kıydı. Yekta ise Gülçin’in Salim’i serbest bıraktıklarını basına iletmesi üzerine de bu konuda iftira atılmasını engellemek isteyen farz bir plan içerisine girdi.

Tutuklu götürülen araca Salim yerine ona benzeyen bir adamı koymayı aklına koyan pars emniyetten bir polisi n gelmemesi ile birlikte araca ise Rıdvan’ın koydu. Salim’in ise serbest bırakılmasının hemen arkasından Ceylin’e gelen bir telefon ile arayan şahıs Defne’yi almaları için bir adresi verdi ve binaya giden ekip binada Salim’in cansız bedenine ulaştı. Bu tür gelişmeler yaşanırken haftaya yayınlanacak olan yeni bölümünde yargıda ne gibi ilerlemelerin kaydedileceği ise şimdiden merak konusu olmayı başardı.