Vodafone Kullanıcıları Dikkat! O Paralar İade Ediliyor! Paranızı Geri Alın

Vodafone Kullanıcıları Dikkat! O Paralar İade Ediliyor! Paranızı Geri Alın

Vodafone mağdur olan müşterilerine son derece mutlu olacakları haberin duyurusunu yaptı.

Vodafone mağdur olan müşterilerine son derece mutlu olacakları haberin duyurusunu yaptı. Hattı kapanan, kaybolan ya da herhangi bir sebeple sorun yaşayıp Vodafone hattını kullanamayan müşterilerine iki seneye kadar başvuru yapılması halinde bakiyelerinin geri iade edileceğini duyurdu.

Vodafone Hat Sahiplerine Müjde

Gsm operatörleri gün geçmiyor ki kampanya yapmasınlar. Gsm operatörleri her gün yeni bir kampanya ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu süreçte kampanyalar doğrultusunda müşteriler de kendilerine en uygun operatörleri seçmeyi deniyor. Vodafon da müşterilerine müjdeli haberi duyurarak rakiplerine karşı yeni bir kampanya başlatmış oldu.

Bu kampanya yarışına en çokta GSM operatörü müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Vodafona müşterilerine yaptığı açıklamada faturalı ve faturasız aboneliği bulunup iptal edenlere gerekçesi her ne olursa olsun hesaplarında kullanamayıp kalmış olan bakiyelerinin geri iade edileceğini açıkladı. Müşteri tarife değişikliği ya da hat iptali yapmış olduğu durumlarda iki sene içinde başvuru yapması durumunda bakiyelerinin geri hesaplarına yatırılacağı duyuruldu.

Vodafone Ne Zaman Ödeme Yapacak

Vodafone yetkilileri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ekibine yeni üyeler eklemeyi de düşünerek eski müşterilerine son derece faydalı bir düzenleme ile karşılarına çıkmayı başardı.

Müşterilerinden hattını farklı GSM operatörüne taşımış olan ve gerekçesi her ne olursa olsun hattını iptal edenlere on beş gün içinde ödemelerini yapacakları bilgisi verildi. Tarife değişikliği ya da hattını iptal eden kişiler iki sene içinde Vodafone bayiligine giderek iade başvurusunda bulundukları zaman ödemeleri on beş iş günü içinde yapılacaktır. Başvuruda bulunmayan müşterilerin bakiye bilgisi ise iki sene boyunca saklanacağı bilgisi verildi.

Vodafone müşterileri 24 ay boyunca yani iki sene içinde başvuru yapma hakları bulunmaktadır. Bu süre zarfı içinde hatlarını yeniden vodafona taşıyan müşterilerin bakiyelerinin tekrardan hesaplarına aktarılması gerçekleşecektir. Müşteri bakiyesi hesaba otomatik bir şekilde hesaplarına aktarılacaktır.

Vodafone Bakiye İşlemleri Nasıl Yapılır

Vodafone bakiye işlemleri için bu süreci hattın kapatılma tarihi ya da başka GSM operatörlerine taşınma tarihi göz önüne alınarak 24 ay içinde başvuru yapılacaktır. Bakiyelerin iadesi için yapılması gerek Vodafone bayiliğine başvuruda bulunmaktır. 15 gün içinde ödemeler hesaplara geçer.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.