Şehir Hastanesi KPSS Şartsız Personel Alımına Başladı! 14bin TL Maaş Ödenecek! Başvuruları Kaçırmayın

Şehir Hastanesi KPSS Şartsız Personel Alımına Başladı! 14bin TL Maaş Ödenecek! Başvuruları Kaçırmayın
İş arayanlara ve iş başvurusu yapmak isteyenlere müjdeli haber geldi! KPSS şartı olmadan ayda 14.000TL maaşla iş başı yapabilirsiniz.

İş arayanlara ve iş başvurusu yapmak isteyenlere müjdeli haber geldi! KPSS şartı olmadan ayda 14.000TL maaşla iş başı yapabilirsiniz. Şehir Hastaneleri KPSS şartı sunmadan çeşitli alanlarda işçi alımı yapıyor. Başvuru şartları haberimizin devamında.

Belirli aralıklarla ve personel alımı yapan Şehir Hastaneleri, tekrar işçi alımı yapmaya başladı. KPSS puanına gerek olmadan uzmanlık alanınıza göre farklı departmanlarda işçi ve personel olabilirsiniz. Şehir Hastaneleri işçi alımı yapacağı kadroları başvuruya açtı. 14.000TL maaş müjdesini başvuru yapmak isteyen adaylara duyurdu. Şehir hastanesi açılan kadrolar ve başvuru şartları haberimizin devamında...

Şehir Hastaneleri Personel Alımı Yapıyor?

Hemen hemen her şehrimizde kurulmuş olan Şehir Hastaneler yeni personel alımları yapmaya devam ediyor. Şehir Hastaneleri KPSS şartı olmadan personel ve işçi alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru yapabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekirken bunların başında eğitim durumunuz başvuru yapabilmeniz için genel şartlardan biri oluyor. Başvuru yapmak isteyen adayların en az lise mezunu olması başvurunun ön şartları arasında. Şehir Hastanelerine başvuru yapmak isteyen adayların 14.000TL ile 16.000TL arasında maaş almaları için açılan kadro şartlarını eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekiyor.

Şehir Hastanelerine başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru şartları hala merak konusu oldu. Kadrolara başvuru yapmak isteyen adayların başvuru ekranını ve iş ilanlarını takip etmesi gerektiğini söyleyen Şehir hastaneleri adaylara açılmış olan kadroları ve kontenjanları açıkladı.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

İŞKUR resmi sitesinden açıklanan kadrolara göre başvuru şartlarını yerine getiren adaylar açılan bölümlere başvuru yapabilecek. İlana her gün başka kontenjan eklenirken adayların iş ilanlarını takip etmesi gerekmektedir. Açılan kadrolar ve Şehir hastaneleri için adayların hastaneye müracaat etmesi gerekiyor. İşçi alımı yapacak olan Şehir Hastanelerinin açılan kadroları şu şekildedir;

· Ankara Şehir Hastanesi: 10 Beden işçisi alımı

· Bayraklı Şehir Hastanesi: 40 Temizlik Görevlisi alımı ve 60 Temizlik Görevlisi alımı

· Kocaeli Şehir Hastanesi: Özel Güvenlik Görevlisi, 10 Garson alımı ve 10 Çamaşırcı alımı yapılacak.

· Mersin Şehir Hastanesi: 1 Aşçı alımı yapılacak

· Etlik Şehir Hastanesi: 41 Temizlik Görevlisi alınacak

· Kartal Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi: 4 Garson alımı ve 10 Garson alımı yapılacak.

· Eskişehir Şehir Hastanesi: 1 Beden İşçisi alınacak

· Kayseri Şehir Hastanesi: 10 Şoför alımı