Prefabrik Ev Fiyatları Can Yakıyor: 120 Metrekare Prefabrik Evlerin Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Prefabrik Ev Fiyatları Can Yakıyor: 120 Metrekare Prefabrik Evlerin Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Prefabrik Ev Fiyatları Can Yakıyor: 120 Metrekare Prefabrik Evlerin Fiyatı Ne Kadar Oldu? Depremden sonra fırsatçılar yine iş başında. Prefabrik evlerin fiyatlarında...

Prefabrik Ev Fiyatları Can Yakıyor: 120 Metrekare Prefabrik Evlerin Fiyatı Ne Kadar Oldu?

120 metrekare Prefabrik ev fiyatları ne kadar?: Türkiye'de yaşanan depremlerden sonra Prefabrik evler vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Prefabrik ev hem uygun fiyatları ile hem de kolay kurulumu ile depremden korunmak için güzel bir fırsat olarak görülmeye başladı. Son zamanlarda bu evlere talep arttı. Hal böyle olunca vatandaşlar Prefabrik ev fiyatlarını araştırarak yaşamları için uygun olan evi bulmak amacıyla araştırmalara başladılar. Peki 120 metrekare Prefabrik ev fiyatları ne kadar? 25 Şubat 2023 güncel fiyatları.

Prefabrik evlerin tüm parçaları öncelikle fabrikalarda üretilmektedir. Daha sonra ise bir logo gibi birleştirilerek istenilen yere monte edilerek kullanılmaktadır. Bu yapılar diğer betonarme yapılardan çok daha kolay ve zahmetsiz bir yapılışa sahip olmasından kaynaklı tercih edilmeye başladı. Ayrıca tabi ki diğer evlere göre çok daha uygun fiyatlı. Uygun fiyatlı olması vatandaşlar cazip eden en önemli özelliğidir.

METRE KARESİNE GÖRE PREFABRİK EV FİYATLARI NE KADAR?

90 metrekare yani 3+1 Prefabrik ev fiyatı 387.900 TL olarak satışa çıkarılmıştır.

100 metrekare 3+1 Prefabrik ev fiyatı ise 429.900 TL olarak satıştadır.

103 metrekare tek katlı 2+1 Prefabrik ev fiyatı ise 493.900 TL'dir.

110 metrekare Dubleks (iki katlı) Prefabrik ev fiyatı 512.900 TL'dir.

120 metrekare yani 3+1 Prefabrik ev fiyatı 487.900 TL olarak satışa çıkarılmıştır.

150 metrekare yani 4+1 tek katlı Prefabrikev fiyatı ise 589.900 TL olarak satışa çıkarılmıştır.

Türkiye gündeminde olan ve son zamanlarda vatandaşlar tarafından araştırılan konulardan haberdar olmak için Uşak Gündem haber sitemizi takipte kalabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.