Özge Özder Daha Fazla Dayanamadı! İyileşmek İstediğini Açıkladı

Özge Özder Daha Fazla Dayanamadı! İyileşmek İstediğini Açıkladı

Ünlü başarılı oyuncu Özge Özder bir sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden yapmış olduğu birkaç satırlık mesajla çok uzun bir süre paylaşımlarına ara vereceğinin bilgisini takipçileri ile paylaştı.

Ünlü başarılı oyuncu Özge Özder bir sosyal medya hesabı olan Instagram üzerinden yapmış olduğu birkaç satırlık mesajla çok uzun bir süre paylaşımlarına ara vereceğinin bilgisini takipçileri ile paylaştı. Ünlü oyuncu Özge Özder geçtiğimiz günlerde yaşanan Kahramanmaraş merkez üssü deprem olayı ile birlikte toplumda duyarlı olan herkesi zorlayan kimi olayların da etkisiyle artık tahammül sınırlarının zorlandığını ve bardağı taşıran son damlaya geldiğini ifade etti.

Türkiye’nin en çok beğenilen ve seyredilen kanallarından biri olan Star TV ekranlarında izleyicileri ile buluşturulan gecenin ucunda dizisinde oynayan şifacı sara karakteri ile ekranları karşısına çıkan ünlü oyuncu Özge Özder sadakatsiz dizisinde oynayan kızı Luna’yı dünyaya getiren ünlü oyuncu müzisyen eşi Sinan Güleryüz ile birlikte 2018’de hayatlarını birleştirmişlerdi. Bu evlilikten ise kızı Eva Luna 2021 yılı şubat ayında gözlerini dünyaya açmıştı.

Hamileliğinden Sonra Hemen Setlere Merhaba Dedi

Ünlü oyuncu Özge Özder hamileliğinin son günlerine kadar canla başla Sadakatsiz dizi çekimlerinin devamına katılan ünlü oyuncu doğumundan hemen birkaç hafta sonra da tekrardan setlere dönmesi ile işine ne kadar sadık olduğunu ve sevdiğini ortaya koymuş oldu. Buradan da anlaşılacağı üzere ünlü oyuncu disiplinli bir şekilde setlerde görevini yerine getiriyor.

Doğal kişiliği ile kızının doğumunun hemen sonrasında yaşamış olduğu süreçleri de takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü oyuncu YouTube kanalının yapmış olduğu yayınlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hassas ve duyarlı olmasının yanı sıra hayvanlara çocuğa kadınlara şiddet olaylarına da çok büyük tepkiler gösteren ünlü oyuncu doğayla ve çevre ile ilgili konularda da ayrıca hassas olduğu bilinen oyuncu son zamanlarda ülkemizde yaşanan Kahramanmaraş merkez üssü 2 büyük deprem felaketinin ardından diğer kişilerle empati kurması açısından çok zorlandığını ve sosyal medyayı artık takip etmeme kararı aldığını ifade etti.

Bu konuyla ilgili de canlarım ruh durumum gerçekten aklım kaçırma noktasında geldiğini ve haberler gelişmeleri inanılmaz halde kafaya takıyorum diyerek ne kadar çok hassas olduğunu ifade etmeye çalıştı. Ağlama atakları ile birlikte onu kontrol almaya çalıştığını bebeğini hayatına ve yapmak zorunda olduğu işlerine konsantre ve tahammül noktasını 0 noktasına ulaştığını ifade etti. Bu yüzden sosyal medya hesaplarını bir süreliğine takip etmeme kararı aldı bana göz kulak ol derneği çalışmalarını paylaşarak vaktini geçireceğini ifade etti.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.