O belediye başkanına su şişesi fırlatıldı

O belediye başkanına su şişesi fırlatıldı

Belediye meclisinin gündeminde Adıyaman'daki depremzedelere yapılacak yardım vardı.

Bolu Belediye Meclisi Şubat Ayı Olağanüstü toplandı. Meclis gündeminde Adıyaman'daki depremzedelere yapılacak yardım vardı gündemde. Adalet ve Kalkınma Partisi grubu ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasında toplantı boyunca gerginlik yaşandı.

Yardımlar için 99 milyon liralık kredi başvurusu yapılabilmesi için Başkan Özcan’a yetki verilmesi de görüşüldü. Adalet ve Kalkınma Partisi grubunu söz konusu krediye karşı çıktı ve tansiyon iyice yükseldi.

Konuşmalardan sonra, Adalet ve Kalkınma Partisi Grup Başkanvekili Uğur Akbay ve Özcan arasında sert atışmalar başladı. İkili arasında sözlü tansiyonun yükselmesiyle Başkan Özcan, oylamayı başlattı. Oylama sırasında Adalet ve Kalkınma Partisi Meclis Üyesi Hacer Çınar, önünde bulunan su şişesini Özcan’a fırlattı. Çınar’ın saldırısı sonrası salona zabıta ekipleri geldi. Çınar, salondan çıkmaya hazırlanırken, yeniden Özcan’a saldırıda bulundu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.