Nesrin Cavadzade'nin Acı Günü! Dostlarını Peşpeşe Kaybetti! Herkes Üzgün

Nesrin Cavadzade'nin Acı Günü! Dostlarını Peşpeşe Kaybetti! Herkes Üzgün

Ünlü ve başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade çok sevilen ve beğenilen Yasak Elma dizisi ile canlandırmış olduğu Şahika karakteri ile birçok sosyal medya hesabında gündem olmayı başarmıştı.

Ünlü ve başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade çok sevilen ve beğenilen Yasak Elma dizisi ile canlandırmış olduğu Şahika karakteri ile birçok sosyal medya hesabında gündem olmayı başarmıştı. Yasak Elma dizisinin Şahika’sı halen daha anılıyor. Öylesine başarılı bir projenin ardından ünlü oyuncu üç kuruş dizesi ile hayranlarının sevindirerek ekranlar karşısında yerini bulmuştu.

Fakat her ne kadar yeni projelerle insanlar karşısında olsa da izleyenleri halen daha onu yasak elma dizisindeki Şahika rolüyle anıyor ve bu role tekrardan geri dönmesini canla başla istiyorlar. Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade uzun bir süreden beri beraber olmuş oldu Gökhan Alkan ile de aylar öncesinde yollarını ayırdığı magazin dünyasında yankı bulduğu biliniyor. Ünlü oyuncu son zamanlarda yaşadığı 2 büyük acıyı ise sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla hayranlarına duyurdu.

Acısını Sosyal Medya Hesaplarından Gündeme Getirdi

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzadeuzun bir süre birlikte olduğu Gökhan Alkan ile aylar öncesinde ayrılmasının ardından oyuncu son dönemlerde iki büyük acıyla baş başa kaldı ve bu paylaşımlarını da sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarıyla paylaşmış oldu. Nesrin Cevatzade’nin sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımları sıkı bir şekilde takip eden hayranları 4 ay önce Ekim ayında çok sevmiş olduğu ve yaklaşık olarak 16 yıldır kendisi ile beraber yaşayan kedisi Çiko’yu artık kaybettiğini açıklamıştı.

En çok sevdiği kedisi olmuyor 6 yıldan beri onu arkadaşlık eden can yoldaşı Çiko’nun vedasının ardından uzun süre duygusal bir şekilde yazılar yazan ve nasıl bir hayvan sever olduğunu herkese kanıtlayan ünlü oyuncu 56 gibi sevmiş olduğu iki kedisini de kaybetmenin derin acısını yaşıyor.

16 yıldır beslediği kedisi Çiko için ise mucizevi bir şekilde yaşadığı için ölümü de mucizeye benziyor şeklinde bir yakıştırma yaptı. Beyaz şişman bir bulut olduğunu ifade eden ünlü oyuncu kedisi Çiko’nun kendisine göklerden her gün görüneceğini ümit ederek sosyal medya hesapları üzerinden bu düşüncesini hayranlarıyla paylaşarak dertleşti.