Kamuda Vardiyalı Çalışabilecek 18-60 Yaş Arası Personel Alınacak! Kimlerin Başvurusu Kabul Edilecek

Kamuda Vardiyalı Çalışabilecek 18-60 Yaş Arası Personel Alınacak! Kimlerin Başvurusu Kabul Edilecek

Emeklilik hakkı kazanamayan 18 yaşını tamamlamış vatandaşlara müjdeli haber geliyor! Daimi olarak çalışabilecek kamu kurumunda personellere ihtiyaç duyulduğu söylendi.

Emeklilik hakkı kazanamayan 18 yaşını tamamlamış vatandaşlara müjdeli haber geliyor! Daimi olarak çalışabilecek kamu kurumunda personellere ihtiyaç duyulduğu söylendi. Detaylarda vardiyalı olarak çalışabilecek personeller alınacak. Adayların aranılan özelliklere uygun olduğu taktirde başvuruları değerlendirilmek üzere kamu personelinde çalıştırılacağı duyuruldu.

Kamu kurumlarının alacağı elemanlar için uygun görülenler görüşmeye çağrılarak değerlendirilecek. Başvuru belgelerinin hazır olması gerektiği söylenen kamu personeli alımlarında gerekli belgeler ile birlikte bizzat başvuru yapılması gerekiyor. Adayların başvuru şartlarında ise şu hususlar yer almakta;

· Vardiyalı Personel İçin Başvuru Şartları

· T.C. vatandaşı olması

· 18 yaşını dolduranlar

· İlk okul mezunu olmak

· Emekliliğe hak kazanamayan adaylar

· Malatya da ikamet ediyor olması

· Esnek çalışma saatlerine uyum prensibi

· Kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak

· Alt yapı için deneyimli ve tecrübe sahibi olmak

Gibi şartlar aranmaktadır. Vardiyalı olarak çalışma saatlerine uyacak adaylar bizzat başvurularını kendilerini yapmak üzere ve belgeleri hazır olarak müracaatlarını yapabilirler. Başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli belgeler de özgeçmiş ve adli sicil kaydı istenmektedir. Belirtilen e posta adresinden mail ile atarak göndermeleri gerekmektedir.

Bizzat başvuru yapanların değerlendirileceği kamu personeli adayları şartlara uygun olduklarında görüşmeye çağrılmaktadır. Malatya su ve kanalizasyon alanında çalışacak kamu personelleri için son başvuru tarihlerinin 31 ocakta sona ereceği de verilen bilgiler arasında yer alıyor. Vardiyalı olarak çalışacak işçiler kamu idaresinde vardiyalı olarak görev yapacaklar.

Adayların özgeçmişleri de başvuru belgeleri içinde yer alacak. Emekli olmaya hak kazanamayanlar için oldukça iyi bir haber olan kamu personelliği başvurularında milyonlarca kişinin başvurması bekleniyor. Daimi olarak görev alacaklar Malatya ilinde göreve başlayacaklar.

Duruma göre vardiyalı olarak çalışacak adaylar başvuruları değerlendirilerek seçilecek. Emekli olmak isteyenlere müjdeli bir haber olan kamu personeli için adayların bizzat kendilerinin başvurması şartı aranmaktadır. Gerekli şartlar arasında kamu kurumu gibi yerlerde anayasa düzene aykırı olmayan durumu olanların tercih edileceği personel alımı ile ilgili gereken şartlar ilanlarda yayınlanmıştır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.