Kamuda Çalışmak İsteyenlere Müjde! Belediye Alım Yapacak! Geç Kalmayın

Kamuda Çalışmak İsteyenlere Müjde! Belediye Alım Yapacak! Geç Kalmayın

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacağını duyurdu. Muğla’da iş arayanlara müjde geldi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi işçi alımı yapacağını duyurdu. Muğla’da iş arayanlara müjde geldi. İş arayanların yüzünü güldüren bu haber için alım şartları yayınlandı. Başvuru yapmak isteyenler için evrak teslim tarihi yine bu kapsamda belediye tarafından açıklandı.

KPSS Şartı Yok

KPSS şartının aranmadığı bu alım için düğmeye basıldı. Peki, başvuru şartları nedir? Kimler başvuru yapabilir? İşte başvuru şartları;

· Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

· 18 yaşını tamamlamış olmak

· Herhangi bir kurumda ya da SGK’dan emekli olmamak gerekiyor. Kişi başka bir aylık alıyorsa yine kabul edilmeyecek

· Askeri görevini tamamlamış olmak ya da muaf olmak

· İş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olmak

· En az lise mezunu olmak yine istenen başvuru şartları arasında yer alıyor.

· Muğla ilinde ikamet ediyor olmak yine istenen zorunlu şartlar arasında yer alıyor.

Daimi İşçi Kadrosuna Alım

Çalışma saatlerinin de belirlendiği daimi işçi kadrosunda özellikle 08 ile 18: 00 saatleri mesai saati olarak belirlendi. İse alım süreci onaylandıktan sonra bu kez iş dağılımı yapılacak. Başvuracak adaylardan istenilen evraklar ise şöyle;

· Nüfus cüzdan fotokopisi

· Mezuniyet belgesi

· 2 adet vesikalık

· Askerlik belgesi

· İş başvuru formu doldurulacak.

· Adli sicil kaydı (özellikle herhangi bir suçtan ceza almamış olmak önemli kabul ediliyor.)

· İkametgâh belgesi

Başvuru nasıl yapılacak?

Ön başvuru şeklinde ilk olarak iş başvuru formunu istenilen şekilde doldurmak gerekiyor. Bu işlemi ister dijital ortamda isterseniz de direk el yazısı kabul ediliyor. Ön başvuru yine Muğla Büyükşehir Belediyesi resmi mail adresine mail atılacak. Ön başvuru tarihleri ve şahsen başvuru tarihleri belediyenin resmi sitesinde belirlendi.

Başvurusu onaylanmış adaylar bu kez istenilen evrakları şahsen teslim edecek. Sonrasında bilgilendirme kişiye yapılacak. Eğer Muğla Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak istiyorsanız ilgili tarihleri kaçırmamanız gerekiyor. Adayların başvurularını onaylandıktan sonra işkolları belirlenecek. Belirlenmiş süre sonunda istenilen evraklar teslim edildiğinde başvurular değerlendirmeye alınacak. Sonrasında adaylar istenilen kadroya alınacak.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.