İspanya’dan Yasak Elma Dizisi İle İlgili Haber Geldi! Eda Ece Duruma Bakın Ne Dedi

İspanya’dan Yasak Elma Dizisi İle İlgili Haber Geldi! Eda Ece Duruma Bakın Ne Dedi
Yasak Elma uzun süreden beri gündemden düşmeyen ve en çok izlenen diziler arasında girmeyi başarmıştı.

Yasak Elma uzun süreden beri gündemden düşmeyen ve en çok izlenen diziler arasında girmeyi başarmıştı. Bu sezon sonunda da final kararı alınacak olan yasak elma dizisinin önü ise Türkiye sınırlarını çoktan açmış durumda görünüyor.

Başarılı bir şekilde Türkiye’de büyük izleyici kitlesine sahip olan yasak elma dizisi dünyanın çok farklı yerlerinde de büyük izleyici kitlesine ulaşmayı kısa bir süre içerisinde başardı. Özellikle de İspanya’da çok ayrı bir ilgiyle seyredilen yasak elma dizisinin 6 sezonu orada hala devam ederken dizi absürt komedi dizisi türüyle de ön plana çıkmayı başardı.

Şevval Sam ve Eda Ece İspanya’da Çok Sevildi

Yasak Elma dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana çok büyük ilgiyle izlendi. Dizinin başrol oyuncuları arasında yerini alan Şevval sam ve Eda Ece ikilisi başarılarıyla adını adeta altın harflerle yazdırmayı başardı. Yıldız ve Ender karakteri ile ön plana 2 sezonda çok daha farklı bir karakter ile çıkan ünlü oyuncuların komedi yönleri ağır basmasından dolayı çok. İki karakter adeta fenomen isimler haline dönüştü ve söyledikleri her söz sosyal medyada çok fazla yoruma maruz kaldı.

Bu iki başarılı oyuncu unutulmayacak derecede Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde akıllara kazındı. Son günlerde yaşanan deprem felakete nedeniyle Tüm ünlü oyuncular gibi Şevval sam ile birlikte Eda Ece de canla başla depremzedelere yardım ulaştırmak için çalıştı. Ünlü oyuncu Eda Ece depremin yaşandığı ilk günlerden itibaren maddi anlamda katkı sağlamasından dolayı adeta bir örnek teşkil etti.

Ünlü oyuncunun tüm kanalların ortak yayın yaptığı Türkiye tek yürek kampanyasına da dahil olarak canlı yayında yer alması ile birlikte de beğeniyi kazandı. Yine aynı şekilde Şevval sam da Maraş’ın deprem üstüne gidecek olan listelerde yer alan ihtiyaçları sürekli liste şeklinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak katkıda bulunmayı başardı. Ünlü oyuncu Eda Ece ise geçtiğimiz günlerde yasak elma ile ilgili bir paylaşımda bulundu. İspanya’da yayınlanan yasak elma dizisinin beğenme rekoru kırdığını gururla paylaştı.