Faturaları Evlerine Gelen Kullanıcılara Müjde! Bu Ay Faturalara 200 TL İndirim Var

Faturaları Evlerine Gelen Kullanıcılara Müjde! Bu Ay Faturalara 200 TL İndirim Var

Faturaları Evlerine Gelen Kullanıcılara Müjde! Bu Ay Faturalara 200 TL İndirim Var

Ülkemizde bulunan birçok banka müşterileri müşteri elde etmek için yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bazı bankalar emekli maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere promosyon verirken bazı bankalar aldığı maaşı kendi bankalarına taşımaları durumunda verdikleri hediye promosyonlarla dikkat çekiyor. Verilen bu hediyelere bir yenisi daha eklendi. Kuveyt Türk Bankası’ndan müşterilerine sevindirecek güzel açıklamalar geldi yapılan açıklamada elektrik su doğalgaz gibi faturaları Kuveyt Türk bankası üzerinden ödeyen müşterilere 200 liraya kadar hediye verilecek

Kuveyt Türk Müşterisi Olmak İçin Yapılması Gereken Nelerdir?

Kuveyt Türk Bankası müşterisi olmak oldukça basittir. Kuveyt Türk Bankası’na müşteri olmak için yapılması gereken Kuveyt Türk resmi web sitesine girerek Kuveyt Türklü ol seçeneğini seçerek işlemleri başlatmak yeterlidir. Bunun dışında Kuveyt Türk müşterisi olmak için en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek de Kuveyt müşterisi olmak mümkün.

Belirli sayıda katılımın sağlanacağı kampanyaya en fazla 4 adet fatura talimatı verilmesi durumunda her fatura başına 50 TL toplamda 200 TL para puan kazanmaları mümkün olacak. Faturalarını Kuveyt Türk'e taşımak isteyen ve bu kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar kampanyadan yararlanmak için Kuveyt Türk mobilden görüntülü görüşme yaparak işlemleri başlatabilmesi mümkün en az bir en fazla da 4 adet fatura talimatı ile kampanyanın faydalı yararlarından faydalanmaya başlayabilir.

Kuveyt Türk Fatura Promosyonu Kampanyası Kimleri Kapsıyor

Kuveyt Türk'ün faturanı getir 200 promosyon para puan al kampanyasına evine fatura gelen herkes katılabilir Kuveyt Türk'ün web sitesinden görüntülü görüşme yaparak işlemlere başlasın müşteriler fatura ödeme talimatı ile yapılacak olan kampanyaya katılabilirler son katılım tarihi 31 Mayıs 2023 olan kampanyaya katılım 20.000 kişi ile sınırlıdır fatura ödeme 200 TL para puan kampanyası diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Kuveyt Türk'e gelerek fatura ödeme talimatı veren kişiler her ay her fatura ödemesinde fatura başına 50 TL 4 fatura olduğunda ise toplam 200TL'ye varan para puan kazanabilirler. Bu kampanyadan Kuveyt Türk'lü olan tüm müşteriler ve Kuveyt Türk Türkiye yeni gelen müşterilerde faydalanabilir Kuveyt Türk'ün kaçırılmayacak fırsatlarından yararlanmak isteyen kişiler Kuveyt Türk'ün resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.