FATİH ALTAYLI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI..

FATİH ALTAYLI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI..

Deprem bölgesindeki çocukların yanından dönen Berfu Yenenler Fatih Altaylı'ya katıldı! Hem ağladı hem ağlattı

Eser Yenenler ve Berfu Yenenler Kahramanmaraş depremleri sonrası çocuklar için harekete geçti. Malatya'ya giden çift döndükten sonra Fatih Altaylı'ya katıldı. Çocuklarla ilgili gördüklerini anlatan Berfu Yenenler hem ağladı hem de ağlattı. Fatih Altaylı da gözyaşlarına hakim olamadı.

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetinde meydana gelen depremler sonrası Berfu ve Eser Yenenler çifti çocuklar için çeşitli kampanyalara dahil oldu. Geçtiğimiz günlerde Malatya'ya giden Eser- Berfu Yenenler çifti, dün akşam Fatih Altaylı'nın programına katıldı.

"BU DAHA YARALAYICI"

TEGV'in ateş böceği tırları ile bölgeye geçtiklerinden bahseden Berfu Yenenler, çocuklarla ilgili yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına hakim olamadı. Duygusal anlar yaşayan Yenenler, "Suriyeli çok çocuk var. Türk ve Suriyeli çocuklar kardeş gibiler. En zor durumda olmasına rağmen en mutlu ve pozitif olanlar çocuklardı. Bu daha yaralayıcı. Onlara verilen keki bile 'sen de ister misin abla' diye soruyorlar" dedi.

FATİH ALTAYLI GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Berfu Yenenler'in anlattıkları karşısında duygularına hakim olamayan Fatih Altaylı da ağladı. Kısa süreliğine konuşmakta güçlük çeken Altaylı, Berfu Yenenler'den bahsederek "Dünyanın en komik, en neşeli en gırgır kızı böyle sulu gözlerle bana bakıyor. Ona baktıkça ben fena oluyorum" ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.