Emekli Olanlar Bu Habere Dikkat %98'de Ek Zam Geliyor Toplu Sözleşme Açıklandı

Emekli Olanlar Bu Habere Dikkat %98'de Ek Zam Geliyor Toplu Sözleşme Açıklandı

Bu sabah saatlerinde yaşanan sıcak bir gelişmeye göre %98 ek zam yapılacağı belirtiliyor. Toplu sözleşme ile ilgili yapılan açıklamalar ise gündemde fırtınaların esmesine neden oldu.

Bu sabah saatlerinde yaşanan sıcak bir gelişmeye göre %98 ek zam yapılacağı belirtiliyor. Toplu sözleşme ile ilgili yapılan açıklamalar ise gündemde fırtınaların esmesine neden oldu. SSK'lı ve bağ-kur'lu olan emekliye toplamda 6.000 Türk Lirası ham maaş geleceği belirtiliyor. Sayfa sayfa belirtilen 4A 4B 4C yeni maaş tablosu ile paylaşılan haberler arasında yer alıyor.

4A 4B ve 4C emeklileri bu haber karşısında büyük bir mutluluk yaşadılar. Önümüzdeki günlerde haber ile ilgili yeni açıklamalarını yapılacağı da gelen diğer haberler arasında yer alıyor. Emekliler bu habere bir hayli sevinecekler.

4A 4B 4c'li Emeklileri Yakından İlgilendiren Gelişme Yeni Emekli Maaşı Tablosu Yayınlandı

Türkiye'nin gündeminde bomba gelişmeler yaşanmaya devam ederken yepyeni bir gelişme de bu sabah saatlerinde de itibaren bomba etkisi yarattı. 4A 4B ve 4c li emeklileri yakından ilgilendiren bu gelişme büyük bir sükse yaratmayı da başardı. Yeni emekli maaşı tablosu üzerinden kişiler ne kadar maaş alacaklarını da hesaplayabilecekler.

Bu sabah saatlerinde yapılan açıklamada 4A 4B ve 4c'li emeklileri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandığı da ortaya çıkmış oldu. Genel olarak bakıldığında toplamda 6001 Türk Lirası ham maaş ödeme yapılacağı da gelen iddialar arasında yer alıyor. Toplu sözleşme imzalanırsa emekliler yüksek miktarda maaşlarını da almış olacaklar.

SSK ve BAĞ-KUR Emeklileri de Unutulmadı Onlar İçin de Yeni Maaş Tablosu Yayınlandı

Türkiye gündeminde EYT gelişmeleri yaşanmaya devam ederken yepyeni ve sıcak gelişmelerde bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor. SSK ve BAĞ-KUR emeklerini de yakından ilgilendiren bir gelişme gündemde fırtınaların esmesine neden oldu. SSK ve BAĞ-KUR emeklileri 4A 4B 4C emeklilerine yapılacak olan zamlarda unutulmadı.

Bu kapsamda SSK ve BAĞ-KUR emeklileri için de yeni maaş tablosu paylaşıldı. Bu maaş tablosuna göre SSK ve BAĞ-KUR emeklileri yüksek miktarda maaş alabilecekler. Önümüzdeki günlerde konuya dair yeni açıklamalarını yapılacağı da gelen diğer haberler arasında yer alıyor. Emekli vatandaşlar yeni maaşlarını nisan ayında alacaklar.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.