Diziler Art Arda Final Kararı Alıyor! Sevilen Diziler Gidiyor! Seyirci Çok Üzgün

Diziler Art Arda Final Kararı Alıyor! Sevilen Diziler Gidiyor! Seyirci Çok Üzgün
Türkiye’nin en çok izlenen ve beğenilen kanalları arasında yerini alan TV8 ekranlarında son dönemde ardı arkasına diziler yayınlanıyor ve dizi izleyicilerini de kendine çekmek için bir hayli çaba harcıyor.

Türkiye’nin en çok izlenen ve beğenilen kanalları arasında yerini alan TV8 ekranlarında son dönemde ardı arkasına diziler yayınlanıyor ve dizi izleyicilerini de kendine çekmek için bir hayli çaba harcıyor. İzleyicileri ile buluşturulan Yazgı canım annem kadere karşı gibi her gün yayımlanan diziler 2022 yılında üstü üstüne dram konulu olarak sergilenmişti.

Tv8 çok büyük başarılar ile yayına sunduğu Tuzak ve Sıfırıncı Gün dizileri ile de sürekli gündemi meşgul etmeyi başarmıştı. Televizyon ekranlarında izleyicileri ile buluşturulan maral dizisi en Güzel hikâyem dizisi kızım dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk ve Kırmızı Oda gibi projeler önceki yıllarda çok büyük ataklar yapmıştı ve 2022 yılı TV8 için çok büyük ve parlak bir dönem olarak geçmişti.

Tuzak Dizisi ve Sıfırıncı Gün Dizisi Çok Büyük Çıkış Yakaladı

Birbirinden farklı konuları içeren iki büyük dizi prime time da çok güçlü reytingler elde etmesi beklenen Tuzak ve Sıfırıncı Gün’ün yüksek çıkışı dikkatlerden kaçmadı. Fakat bu çıkış TV8 dizilerinin hiçbirinde tam anlamıyla istenilen gibi olmadı. Yazgı dizisi Canım Annem dizisi ve Kader’e karşı dizisi sadece Türkiye’de değil yurt dışında da çok ilgi gören dram konulu günlük diziler olarak Tv8’in yurt dışı kaynaklı da büyüme amacına hizmet ediyordu.

Tv8’in başarılı projelerinden biri olan Tuzak dizisi de yine aynı şekilde yurt dışında çok büyük geniş izleyici kitlesine sahip oldu. Akın Akınözü ile Bensu Soral ile birlikte çok büyük başarılara imza atmasına rağmen Türkiye’de çok büyük reyting rekoru getirmedi ancak yurt dışında fazlasıyla beğenildi. Acun Ilıcalı’da Tv8’in sahibi olarak çok kritik bir dönemde tuzak projesinin devam edeceğini dile getirerek final iddialarının bitmesine ve dizinin çekimlerinin devam etmesine katkıda bulundu.

Tuzak dizisini kurtaran kişi ise Akın Akınözü ve destekçileri sayesinde dizinin yurt dışı satışı da beklentilerinin iyi olması vesile oldu. Sıfırıncı Gün dizisi de polisiye suç dizisi olarak ön plana çıkarken ünlü oyuncu Engin Öztürk ile birlikte Aybüke Pusat başarılı bir performans sergilemişti.