Bim, A101, Migros’a Gidecekler Dikkat: 300 TL Verilecek! Hemde Herkese! Bu Fırsat Birdaha Gelmez

Bim, A101, Migros’a Gidecekler Dikkat: 300 TL Verilecek! Hemde Herkese! Bu Fırsat Birdaha Gelmez

Ziraat Bankası resmi internet adresinden yapmış olduğu açıklamada 30 Nisan tarihine kadar geçerli olacak olan market alışverişlerinizde her 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30TL bank kart ilave edecğini açıkladı.

Ziraat Bankası resmi internet adresinden yapmış olduğu açıklamada 30 Nisan tarihine kadar geçerli olacak olan market alışverişlerinizde her 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30TL bank kart ilave edecğini açıkladı.

Ziraat Bankasının yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda T.C kimlik numaranız ile kampanyaya katılıp 30 nisan tarihine kadar yapacağınız anlaşmalı market alışverişlerinizde her 300TL ve üzeri harcamalara 30TL değerinde bankkart ilave edileceğini toplamda 300TL değerine bankkarta aktarılacağını duyurdu. Anlaşmalı olan manav, kasap, market ve şarküteri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bankkart hediye puanları hesaplarınıza harcama yapıldıktan sonra geri yüklenecek..

30 Nisan'da Son Bulacak

Kampanya geçelilik tarihi 17 Mart – 30 Nisan 2023 arasında olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil ya da bankkart.com.tr’den ayrıca Sms üzerinden RAMAZAN yazıp 4757’ye göndererek katılım sağlayabilirsiniz.

Kampnayaya katılabilmek ve yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılıp daha sonra alışveriş gerçekleştirilmedilir

Kampanyaya katılım sağlayan Ziraat Bank müşterileri Bankkart Lira ile yapacakları Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerleri harcamalarında tek sefer olarak yapacakları harcamalarda 300 TL ve üzeri her alışverişlerine ek 30 TL toplamda ise 300 TL Bankkart Lira kazanma hakkına sahip olacaklardır.

· Yapılacak olan alışverişlerin bankkart üye işyerlerinden ve bankkart Pos’u ile ödeme yapmaları gerekmektedir.

· Aynu gün yapılan aynı işyerindeki harcamalardan sadece ilki kampanya koşullarına dahil edilecektir.

· E-ticaret alışverişleri kampanyaya dahil değildir

· Bankkart liralar üye işyerlerinden harcama yaptıktan sonra müşterinin hesabına hemen aktarılacaktır.

· Müşterinin bu kampanyadan kazanabileceği maximum bankkart lirası 300TL’dir.

· Bankkart’ın diğer üürnleri olan Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlarıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

· Kampanaya katılım sadece kart sahibi tarafındnan yapılabilir

· Karta ekstra para yükleme işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

· Nakit çekim ve ön provizoyn işlemleri ayırca iade ve iptal işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir.

· Kampanya süresi boyunca iade ve iptal işlemlerinde yüklenen bankkart liraları hesaptan geri çekilecektir.

· Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmuyorsa geriye kalan tutar borç olarak hesap özetine yansıtılacaktır

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.