Alışveriş Yapmayı Sevenlere 200 TL! Herkes Bir Defa Yararlanacak! Kampanya Bitmeden Hemen Yararlanın

Alışveriş Yapmayı Sevenlere 200 TL! Herkes Bir Defa Yararlanacak! Kampanya Bitmeden Hemen Yararlanın
Alışveriş yapmayı sevenlere bomba gibi bir kampanya geliyor. İster alışveriş öncesinde başvurun isterseniz de sonrasında. Kampanyaya katılabilmek için bir an önce başvurmak gerekiyor.

Alışveriş yapmayı sevenlere bomba gibi bir kampanya geliyor. İster alışveriş öncesinde başvurun isterseniz de sonrasında. Kampanyaya katılabilmek için bir an önce başvurmak gerekiyor. Alışveriş yapmayı seven ve alışveriş tutkunları için yepyeni yeni bir haber gündeme damgasını vurdu.

Özel ve devlet bankalarının son zamanlarda harcama yapan müşterilerine yönelik olarak birçok kampanya düzenleniyor. Yapılan son kampanyaya göre alışveriş yapmayı seven müşterilere yönelik olarak 200 TL verileceği bilgisi paylaşıldı.

İş Bankası 200 TL Destek Ödemesi Yapıyor

Son zamanlarda bankalar birbirleri ile yarış halinde bulunurken bir yandan da 200 TL destek kampanyası ile alışveriş tutkunlarını sevindirecek bir haberle karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda hayat pahalılığının bir hayli artmasından dolayı alışveriş yapmayı seven kişiler iki kere düşünmeye başladı. Devir tasarruf devri olduğundan dolayı İş Bankası müşterilerine yönelik olarak bir kampanya düzenledi. Bankalar sadece bu kampanya ile değil aynı zamanda promosyon ödemeleri ile de birbirleri ile yarış halinde bulunuyorlar.

Emeklilere yönelik olarak yapılan bu promosyon fırsatından bankanın müşterisi olmak ve belirli bir yıl boyunca taahhütte bulunmak gerekiyor. Yeni bir kampanya duyurusu ile müşterilerini sevindiren iş Bankası ₺200 tutarında destek ödemesi yapılacağını açıkladı. Belirli şartları yerine getiren müşterilerine yönelik olarak alışverişlerde geçerli olmak üzere 200 TL tutarında destek ödemesi yapacak.

Türkiye iş Bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda iş Bankası 31 Mart 2023 tarihine kadar kendi müşterisi olan kişileri yönelik bankamatik kartlarından tek seferde yapacakları ve farklı günler içerisinde yapacakları 300 TL ve üzerindeki alışverişe 10 TL puan yükleyecek ve toplamda 200 TL’ye kadar bu hak kazanılabilecek. Hak edilen puanlar ise maksi puan şeklinde kartlara yüklenilecek.

Bu kampanyaya katılabilmek için mutlaka başvuru yaparak alışveriş yapmak gerekiyor. Kampanya dahilinde farklı günlerde 31 Mart 2023 tarihine kadar 300 TL ve üzerindeki yapılan alışveriş harcamalarında alışveriş adedince 10 TL maxipuan birikecek ve toplamda 200 TL’ye kadar birikim yapılabilecek.