5500 TL ve Üzeri Emekli Maaşı Olanlara Dikkat! E-Devlet'ten Girip Değişiklik Yaparak Paranızı Alın

5500 TL ve Üzeri Emekli Maaşı Olanlara Dikkat! E-Devlet'ten Girip Değişiklik Yaparak Paranızı Alın

Milyonlarca emekli olan vatandaşlara duyuru yapıldı bankalar emekli olan vatandaşları kendilerine çekmek için promosyon kampanyalarını açıklıyor.

Milyonlarca emekli olan vatandaşlara duyuru yapıldı bankalar emekli olan vatandaşları kendilerine çekmek için promosyon kampanyalarını açıklıyor. Vakıfbank tarafından da emekli promosyon kampanyasının ayrıntıları açıklandı. Emekli maaşı yüksek ya da az olan kişiler maaşını taşıyanlara ödeme yapılacak.

Paraya ihtiyacı olan emekliler için avantaj olan promosyon kampanyalarına çok ilgi var. Maaşını VakıfBank'a taşımak isteyen emekli vatandaşlar Vakıfbank şubesinden müracaat edebilecek.

Promosyon Ödeme Şartları Nelerdir

Promosyon ödemeleri 3 sene süre ile maaşını Vakıfbank'tan alınmasının taahhüt edilmesi koşuluyla ödeme gerçekleşecek. Söz konusu 3 senelik süre içerisinde gelir aylık tutarlarının da meydana gelecek senelik artış dolayısıyla gelir aylık alanları ilave promosyon ödemesi olmayacak. Emekli vatandaşlara bir fırsat olarak sunulan promosyon kampanyası ile alakalı her geçen gün yeni açıklamalar yapılıyor.

Bu kampanyaya katılabilmek için VakıfBank şubesine gidip başvuru yapan emekli vatandaşlar 3 yıl maaşını bankadan almak koşulu ile promosyon parası almaya hak kazanacak. Maaş taşımasını gerçekleştiremeyen hiçbir emekliye promosyon ödemesi yapılmayacak. VakıfBank'ın sunmuş olduğu emekli promosyon kampanyasına göre 7500 ile 10.000 TL arasında maaş alanlara 3 sene için toplam olarak 4.500 TL ödeme gerçekleşecek. Emekli maaşını VakıfBank'a aktarmak isteyen vatandaşlar Vakıfbank şubesine de müracaat edip başvuruda bulunabilecekler.

Vakıfbank'tan Emekli Vatandaşlara Duyuru

VakıfBank'ın emekli vatandaşlara promosyon ödemesi yapacak. Promosyon ödemesi almak isteyen emekli vatandaşlar VakıfBank'a maaşını taşıdıktan sonra promosyon ödemesini alabilecek. Emekli maaşı ne kadar ise ona göre promosyon parası da maaş miktarına göre belirlenip ödeme yapılacak. Vakıfbank'tan emekli vatandaşlara sunulmuş olan bu kampanyaya katılım için emekli vatandaşların yapması gereken sadece maaşlarını Vakıfbank taşımak olacak.

Maaş taşıma işlemleri tamamlandıktan sonra maaşını taşıyan emekli vatandaş promosyon parasını alabilecek. Bankaların sunmuş olduğu promosyon kampanyasına vatandaşlardan büyük ilgi. Nakit paraya ihtiyacı olan her emekli vatandaş sunuda bu kampanyaya katılım sağlayabilmek için maaşına VakıfBank'a taşıması gerekiyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MEB Hocam İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.