20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları: Hindistanlı Uzman yorumluyor!

20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları: Hindistanlı Uzman yorumluyor!
20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları: Hindistanlı Uzman yorumluyor! Boğa, Akrep, Yay, Başak, İkizler, Koç, Yengeç, Aslan, Terazi , Kova Balık Burcu tüm yorumlar...

20 Şubat 2023 Günlük Burç Yorumları: Hindistanlı Uzman yorumluyor!

Tüm burçlar için kariyer, iş ve para ile ilgili astrolojik tahminleri öğrenmek için Chirag Bejan Daruwalla'nın 20 Şubat 2023 günlük burç yorumunu okuyun.

Koç burcu:

Ganesha (Ganeşa (Sanskritçe: गणेश veya श्रीगणेश -tanrısal makamını ayrıştırmak için kullanılır, Ganesha, "Ganapataye"/"ganapati" olarak da bilinir), Hinduizm'deki en tanınmış ve saygı duyulan Tanrı temsillerinden birisidir. Şiva ve Parvati'nin ilk doğan oğludur.) , bugün anlayışınız sayesinde her durumda uyumu koruyacağınızı söylüyor. Yalnızca elinizden geldiğince çalışmaya istekli olun. Pragmatik bir bakış açısına sahip olun. Size karşı olan insanlar yanınıza gelebilir. Duygulara kapılmayın. Çok az insan sizin rahat doğanızdan yanlış bir şekilde faydalanabilir. Çocukların yaratıcı faaliyetlerde bulunmaları gerekir. Aksi takdirde dikkatleri yanlış faaliyetlere yönelebilir. Ticari itibar konusunda herhangi bir yeni çalışmaya başlamadan önce deneyimli bir kişiye danışın.

Boğa burcu:

Ganesha, bugünün hem aile hem de mali açıdan hayırlı olduğunu söylüyor. Sadece rutini düzenli tutmak için sizi gözlemleyin. Evin yaşlı üyeleri de herhangi bir özel işin yapılmasına yardımcı olacaktır. Her aktivitede kişinin verimliliğine inanması gerektiğinin farkında olun. Başkalarının konuşmasına girerek zarar verebilirsiniz. Bugün herhangi bir seyahatten kaçınmanız daha iyi olacaktır. Çalışma alanındaki uygun düzenlemeniz takdir edilecektir. Evin üyeleri birbirleriyle uyum ve sevgiyi sürdürecekler.

İkizler burcu:

Ganesha, bugünün aklınıza göre aktivitelerle geçeceğini söylüyor. Ailenle daha fazla zaman geçirmeye çalış. Evde herhangi bir dini planlama da mümkündür. Sizin liderliğinizde özel bir aktivite tamamlanacak. Öğleden sonra, yakın bir akraba ile bir anlaşmazlığın da mümkün olduğu endişeli bir durum olabilir. Bu dönemde sakin olmak en iyisidir. Uyarılma sorunu şiddetlendirebilir. Başarı, kariyerde bulunabilir ve çok çalışarak iyi yapılan iş bulunabilir. Evlilik hayatı mutlu olacak. Bugün bazı zayıflıklar yaşayabilirsiniz.

Yengeç:

Ganesha, bu burcun insanları için durumun iyi olacağını söylüyor. Finansal planlar da başarılı olacaktır. Aklınızda yeni planlar oluşabilir. Aşırı çalışma ve yorgunluk nedeniyle sinirlilik hakim olabilir. Ayrıca ilgilendiğiniz etkinliklere biraz zaman ayırın. Kendi iradeni insanlara empoze etmeye çalışmasan daha iyi olur. İş hayatında çok çalışmanın zamanı geldi. Karı koca arasında tatlı bir ilişki olabilir. Dengesiz beslenme nedeniyle sindirim sorunları artabilir.

Ganesha, bugün kendinizi fiziksel ve zihinsel olarak enerjik hissedeceğinizi söylüyor. Şu anda hedeflerinize ve görevlerinize öncelik veriyorsunuz. Mülkle ilgili herhangi bir plan varsa, hemen uygulayın. Bir üyenin olumsuz konuşması nedeniyle evin atmosferi biraz kaotik olabilir. İşbirliğiniz yoluyla sorunları anlamaya çalışın. Yakın bir akrabanızın fiziksel ve duygusal olarak yardımınıza ihtiyacı olacaktır. İş hayatında bir yavaşlama olabilir. Karı koca arasında devam eden gerilim aileyi etkileyebilir.

Başak:

Ganesha, bugün gezegen konumunun biraz elverişli olacağını söylüyor. Ayrıca bir süredir devam eden gerginlikten de kurtulabilirsiniz. Ev konforu ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için özel çaba sarf edeceksiniz. Gençler ayrıca gelecekleri konusunda daha aktif ve ciddi olacaklar. Yoğunluktan dolayı evde dinlenemeyeceksiniz. Bir aracın veya herhangi bir pahalı elektronik cihazın arızalanması büyük masraflara yol açabilir. Stres almak bir şey kazandırmaz. İş hayatında gelişmeler olabilir.

Terazi:

Ganesha, kişisel ve sosyal faaliyetlerle meşgul olabileceğinizi söylüyor. Birkaç kişi işinizi aksatabilir ama kimseyi umursamadan kafanıza göre işinize konsantre olursunuz. Gençler kariyerleriyle ilgili bazı hayırlı tavsiyeler alabilirler. Günlük rutini bir düzen içinde tutmak ve aynı zamanda zihni kontrol altında tutmak gerekir. Çünkü ego ve kibir sizi hedefinizden saptırabilir. Sadece evin yaşlı üyeleriyle zaman geçirin. İşletmedeki tüm faaliyetleri uygun şekilde izlemek gerekir.

Akrep:

Ganesha, sosyal faaliyetlere özverili katkınızın size manevi mutluluk vereceğini söylüyor. Seçkin insanlarla faydalı temas da gerçekleşecek. Şu anda yatırımla ilgili görevleri tamamlamaya odaklanın. Evdeki önemli bir şeyin ifşa edilebileceğini unutmayın. Ayrıca ev sistemi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir. Öğrenciler yanlış konuşma nedeniyle hedeflerinden sapabilirler. Pazardaki yetkinliğiniz ve yeteneğiniz sayesinde yeni başarılar ve yeni siparişler alabilirsiniz. Aile ortamı mutlu olabilir.

Yay Burcu:

Ganesha, bugün yakın insanlarla tanışma ve eğlence ile ilgili etkinliklerde mutlu zaman geçireceğinizi söylüyor. Herhangi bir özel soruna da bir çözüm bulunabilir. Gençler, çalışmaları ve kariyerleri konusunda tamamen ciddi ve uyanık olacaklar. Yanlış faaliyetlerde aşırı harcama nedeniyle zihin biraz rahatsız olacaktır. Şu anda düzeni büyük bir ihtiyatla sürdürmeye ihtiyaç var. Çalışma alanında huzur içinde çalışmalar tamamlanacaktır. Eş ve aile üyeleri birbirlerine tam destek vereceklerdir.

Oğlak:

Ganesha, görevlerinize yeni bir şekil vermek ve aynı zamanda başarıya ulaşmak için daha yaratıcı bir yaklaşım benimseyeceğinizi söylüyor. Yakın bir akrabanın evine gelmesi ailede mutlu bir havayı beraberinde getirecektir. Harcamayla birlikte gelirdeki artış da doğru bir düzenleme yapacaktır. Kayınvalide ile bazı gerginlikler var. Uygulamanızda esnekliği koruyun. Konuyu evin dışına açıklamamaya dikkat edin, aksi takdirde durumu ağırlaştırabilir. Finansal olarak, gün mükemmel olabilir. Fazla çalışma nedeniyle aile üyelerine daha fazla zaman ayıramayacaksınız.

Kova:

Ganesha, günün başında görevleri organize etmede bazı zorluklar olabileceğini söylüyor. Ancak öğleden sonra gezegenin konumu elverişli olacak ve iş hızlanacak. Yakın bir akraba da oraya davet edilebilir. Para alışverişleri üzerinden birbirinizin ilişkisini bozmayın. Düzeni korumak için sabırlı ve soğukkanlı olun. Zihinsel huzur ve rahatlama için ruhani ve meditasyon faaliyetlerinde biraz zaman geçirmek uygun olacaktır. Fortune işle ilgili görevlerde tamamen işbirliği yapabilir.

Balık Burcu:

Ganesha, yaşam tarzınıza yeni bir şekil vermek için bazı yaratıcı etkinliklerde zaman harcanacağını söylüyor. Öğrenciler herhangi bir rekabetçi aktivitede başarı elde edebilirler. Zaman faydalı olabilir. Mülkiyet veya para işlemlerinde dikkatli olun. Herhangi bir sorunu karşılıklı anlaşma ile çözmeye çalışın. Küçük sorunlar bugün büyüyebilir. Kişisel nedenlerden dolayı işinize fazla dikkat edemeyeceksiniz. Karı koca arasındaki ilişkiyi geliştirmek için birlikte biraz zaman geçirin.