TÜBİTAK’tan 900 Bin TL Sermaye Desteği

TÜBİTAK’tan 900 Bin TL Sermaye Desteği
TÜBİTAK’tan 900 Bin TL Sermaye Desteği

BIGGWind programı, yenilikçi iş fikirlerine 900.000 TL'ye kadar sermaye desteği ve branşa özel eğitim ve mentorluk fırsatı sunuyor. Bu program, Süleyman Demirel Üniversitesi TTO A.Ş. tarafından yürütülen ve TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında, teknolojiye odaklanan iş fikirlerine özel olarak tasarlanmış bir ön kuluçka programıdır.

TÜBİTAK’TAN 900 BİN TL SERMAYE DESTEĞİ

Katılımcılar, BIGGWind'e başvurarak deneyimli eğitmenler, ticari mentorlar ve proje danışmanları eşliğinde SDÜ Ön Kuluçka Merkezi'nde çalışabilir, TÜBİTAK'tan 450.000 TL hibe alarak iş fikirlerini geliştirebilir ve SDÜ Kuluçka Merkezi'nde ücretsiz ofis imkanlarından yararlanarak şirketlerini kurabilirler.

tubitaktan-900-bin-tl-sermaye-destegi.jpeg

TÜBİTAK 1512 Girişimcilik Destek Programı (BİGG) 2024 çağrısına göre, yenilikçi iş fikirlerine toplamda 900.000 TL'ye kadar sermaye desteği verilecek. Programa başvurular 14 Şubat 2024 tarihine kadar sürecek.

Program hakkında daha fazla bilgi için ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız

https://w3.sdu.edu.tr/

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.