Taşıt Kredisi Baştan Aşağı Değişti! Artık İstediğiniz Arabayı Çok Uygun Koşullarda Alabileceksiniz

Taşıt Kredisi Baştan Aşağı Değişti! Artık İstediğiniz Arabayı Çok Uygun Koşullarda Alabileceksiniz

Taşıt kredisiyle ilgili pürüzler bir bir ortadan kalkıyor. Artık çok rahat bir şekilde istediğiniz aracı alabileceksiniz.

Araba alma hayali olanlar için heyecanlandırıcı haber geldi. Taşıt kredisi şartları tamamen değişti. Bütün detaylar burada...

Bu son zamanlarda araba fiyatlarından aşırı artış yaşanırken taşıt kredisi ile ilgili yeni haberler paylaşıldı. Detaylara haberimizden bakabilirsiniz.

Taşıt kredisinde yapılan değişiklikler

En son araç piyasası ile ilgili yeni kararlara varılmıştı. Bu kararlar sayesinde sıfır araçları 6 ay ve 6 km’yi geçmeden satış yapılamıyor. Yapılan düzenleme sayesinde sıfır araç piyasasında bir düzen oluştu. Alınan kararlar sayesinde ikinci el arabaların sıfır arabalardan yüksek fiyata satılması önlenmiş oldu. Sıfır araba alma işlemlerinin iptali ile sıfır araçların bulunma oranı arttı.

Bu sayede ikinci el araba fiyatlarında güzel düşüşler sağlandı. Sıfır araç bulma oranındaki artış sayesinde devlet yeni bir sıfır araç alma kampanyası düşüncesini sundu. Yüzde 2.60 faiz oranı ile yüzde 4.99 faiz oranları arasında değişiklik gösteren krediler sayesinde taşıt kredisi almak isteyenlerin yüzleri gülüyor. Kredi almayı düşünen vatandaşlar yüzde 2.60 faiz oranı ile 36 vade sayesinde 12 Bin 109 TL aylık taksit ödemesi gerekiyor. Toplam ödenecek tutar ise 437 bin 375 TL oluyor. Başka bir fırsat ise yüzde 4.99 faiz oranı ile kredi alınırsa 36 vade 18 bin 101 TL ödeme yapması gerekiyor. Geri ödenecek miktar ise 653 bin 112 TL tutuyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.