Selçuk Geçer'den akıllara durgunluk veren açıklama: Altın için kritik uyarılarda bulundu!

Selçuk Geçer'den akıllara durgunluk veren açıklama: Altın için kritik uyarılarda bulundu!

Ünlü Ekonomist Selçuk Geçer, altın fiyatlarıyla ilgili kritik bir uyarıda bulundu. ABD Merkez Bankası'nın faiz kararlarına dikkat çeken Geçer, altının rekor üstüne rekor kıracağını öngördü..

Altın fiyatları son dönemlerde yatırımcıların en çok takip ettiği konulardan biri haline geldi. Geçtiğimiz hafta başından bu yana sürekli olarak artış gösteren altın fiyatları, yatırımcıların merakla beklediği birçok sorunun da yanıtını içinde barındırıyor. Bu nedenle ünlü ekonomistler ve finans uzmanları, altın fiyatları hakkında sık sık yorumlar yaparak yatırımcıları bilgilendirmeye çalışıyorlar.

Son olarak, dolar tahminleri ile dikkat çeken ünlü Ekonomist Selçuk Geçer'den bomba bir tahmin geldi. Geçer, altın fiyatlarının henüz asıl seviyelerine ulaşmadığını ifade ederek, altın fiyatlarının daha da yükseleceğini öngördü. ABD Merkez Bankası'nın faiz kararlarına dikkat çeken Geçer, altının rekor kıracağını belirtti. Bununla birlikte, yatırımcıları uyardı ve "Bu tarihten önce altın alın!" açıklamasını yaptı.

REKOR KIRACAK

selcuk-gecerden-akillara-durgunluk-veren-aciklama-altin-icin-kritik-uyarilarda-bulundu-o-tariht (2)

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, altın fiyatları hakkında kritik uyarılarda bulundu ve "Altın yükselecek mi, düşecek mi?" sorusuna net bir cevap verdi. Geçer, ABD Merkez Bankası'nın faiz kararı sonrası altın fiyatlarının rekor üstüne rekor kıracağını belirtti ve altın fiyatlarının zirveye henüz ulaşmadığını ifade etti. Geçer, "Altın ne olacak abi? Zirveyi gördü iş bitti mi abi?" diyen yatırımcılar olduğunu söyledi ve altının zirvesinin henüz görülmediğini belirtti. FED'in faiz indirimleri ya da faizlerin tepe noktasına ulaştığına yönelik konuşmaların piyasalarda başladığına dikkat çeken Geçer, altın fiyatlarının gerçek sıçramasını bu durumda göreceğimizi ifade etti.

ALMALI MI SATMALI MI?

Selçuk Geçer'in altın fiyatları hakkındaki yorumlarına ek olarak, yatırımcıların faiz artışlarına rağmen altın fiyatlarının neden yükseldiği sorusu da gündemde. Geçer, ABD'de yüksek enflasyonun olmasına rağmen faiz oranlarının enflasyonu yakalayamamasının altın fiyatlarını etkilediğini söyledi. Yatırımcılar, kendilerini garanti altına almak ve güvende hissetmek için altına doğru yöneldiler. Ayrıca, merkez bankalarının da altın almaya başlaması altın fiyatlarını artıran bir diğer faktör oldu.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.