QNB Finansbank yeni müşterilerine özel aylık %3,99 faiz oranıyla kredi

QNB Finansbank yeni müşterilerine özel aylık %3,99 faiz oranıyla kredi

Faiz oranı müşterinin kredi notu ve sigorta durumuna göre değişebilirken, Enpara müşterileri için %0 faiz oranı da mevcuttur, ancak kredi başvurusu için öncelikle bir görüntülü görüşme yapılması gerekmektedir.

Özel olarak yeni müşterilere sunulan bu banka teklifinde, aylık %3,99 faiz oranı ile krediler sunulmakta, aylık ödeme 5.700,92 TL, toplam geri ödeme ise 68.698,54 TL olarak belirlenmiş.

QNB Finansbank yeni müşterilerine özel aylık %3,99 faiz oranıyla kredi

Bu paketin yıllık maliyet oranı %85,63 olup, bir defaya mahsus 287,00 TL tahsis ücreti alınmaktadır. Faiz oranı müşterinin kredi notu ve sigorta durumuna göre değişebilirken, Enpara müşterileri için %0 faiz oranı da mevcuttur, ancak kredi başvurusu için öncelikle bir görüntülü görüşme yapılması gerekmektedir. QNB Finansbank, piyasa koşullarına göre kampanya koşullarını değiştirme ya da kredi başvurularını değerlendirme hakkını saklı tutar.

qnb-finansbank-yeni-musterilerine-ozel-aylik-399-faiz-oraniyla-kredi.jpg

Başvuru için kimlik, güncel adres belgesi, gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgeler gerekmekte, ayrıca 12 ayı aşan kredilerde yaş, cinsiyet ve sağlık durumuna bağlı olarak değişen prim tutarlarıyla hayat sigortası yapılması ve kredi miktarının binde 575'i oranında dosya masrafı alınması öngörülmektedir.

HEMEN 50.000 TL İÇİN BAŞVUR

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.