PTT’den Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi. Tam 50 BİN TL! – SON DAKİKA

PTT’den Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi. Tam 50 BİN TL! – SON DAKİKA

PTT kredi şartları neler? Yüzde kaç faiz? Ödeme koşulları nasıl? Başvuru nasıl yapılır? PTT kimlere kredi veriyor? Detaylar haberimizde!

PTT’den Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi. Tam 50 BİN TL!

PTT kredi şartları neler? Yüzde kaç faiz? Ödeme koşulları nasıl? Başvuru nasıl yapılır? PTT kimlere kredi veriyor? Detaylar haberimizde!

PTT’den ‘’Acil nakit ihtiyacı olanlara kefilsiz, şartsız ihtiyaç kredisi!’’ PTT’den gelen açıklamaya göre 50 BİN TL’ye kadar uygun faizle kredi veriyor. PTT kredisi seçenekleri çok olduğu gibi ihtiyaç kredisi olarak Aktif Bank üzerinden başvur yapılabiliyor. Yapılan ödemeler hesaba aktarıldığı gibi faiz oranları, ödeme vadesi PTT aracılığı ile Aktifbank tarafından belirleniyor. Peki diğer detaylar ne şekilde?

KREDİ BAŞVURU İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Bu kapsamda kredi çekmek isteyenlerin Aktifbank üzerinden işlem gerçekleştirmesi gerekiyor. PTT ile banka arasında yapılan anlaşmalar neticesinde faiz oranlarından vadeye kadar tüm işlemler banka tarafından belirleniyor. 50 BİN TL’lik kredide vade 36 ay ile sınırlandırılıyor. 36 ay boyunca 50 bin TL kredi için 3,065 TL geri ödeme yapılıyor. Kredi notu düşük olan kişilerin kredi alma imkanı bulunurken bu tip durumlarda faiz oranları yükseltilebiliyor.

PTT’den Kefilsiz, Şartsız İhtiyaç Kredisi. Tam 50 BİN TL1

KREDİ ŞARTLARI!

Şartlar alınacak kredilere göre belirlenmekte. PTT borç kapatma kredisi gibi kredilerde limitler diğer kredilere göre belirleniyor. Bu arada PTT ihtiyaç kredisinde üst limitin 50 bin TL olduğunu unutmamalıyız.

KREDİ SEÇENEKLERİ NELER?

PTT, müşterilerine ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi gibi farklı kredi türleri sunmaktadır. Bunları 3 maddeye ayıracak olursak eğer;

1) PTT İHTİYAÇ KREDİSİ

Nakit ihtiyacınızı karşılamak için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Başvuru yapmak için PTT şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu için, belirli bir gelir düzeyi, kredi notunun yeterli olması, önceki kredi ödeme geçmişiniz gibi faktörler göz önünde bulundurulur.

2) TAŞIT KREDİSİ

Araç satın almak için kullanabileceğiniz bir kredi türüdür. Kredi tutarı, araç fiyatının belirli bir yüzdesi kadar olabilir ve geri ödeme süresi değişebilir.

3) KONUT KREDİSİ

Konut kredisi başvurusu yapmak için, konutun tapusu veya sözleşmesi gibi belgeler gereklidir. Kredi tutarı ve geri ödeme planı, konutun değerine, müşterinin finansal durumuna ve diğer faktörlere bakılır.

Kredi detayları ve koşulları bu şekilde. Başvuru yapmadan önce borçlanma kapasitenizi gözden geçirip tekrar değerlendirmelisiniz. Kredi ödemelerinizin taksitlerini düzenli bir şekilde yaptığınız takdirde, kredi notunuz yükselir ve ilerleyen zamanlarda tekrar başvuru yaptığınız da daha yüksek kredilere başvurabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

4 Yorum