Promosyon müjdesi o bankadan verildi! Tam 35 bin TL yatırılıyor! İşte detaylar

Promosyon müjdesi o bankadan verildi! Tam 35 bin TL yatırılıyor! İşte detaylar

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa üniversitesinde maaş promosyon görüşmeleri için anlaşma sağlandı. Finansbank ile imzalanan anlaşmaya göre, üniversite personele 35 bin TL promosyon ödemesi yapılacak.

13 Mart 2023 tarihinde bankaların katılımıyla 3 yıllık maaş promosyon sözleşmesi kapsamında yapılan açık arttırma ihalesinde en yüksek teklifi veren QNB Finansbank ile personelimize tek seferde ödenmek için 35.000 TL; intörn doktorlara 3 yıl boyunca aylık olarak 250 TL taksitli olacak şekilde maaş promosyon sözleşmesinin 16 Mart 2023’te imzalandığı açıkladı.

Maaş promosyon sözleşmesindeki 35.000 TL'lik tutarın 15 Nisan 2023 tarihinde ödeneceği belirtildi.

Promosyon anlaşma haberleri

Bazı kurumlarda verilen teklifler çalışanlarda mutsuzluk yaratsa dahi bazı yerlerde tam tersi güzel anlaşma haberleri geliyor. Bir anlaşma haberi de İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa üniversitesi tarafından yapıldı. Yapılan açıklamada 3 yıl adına 35 bin TL karşılığında Finansbank ile anlaşma sağlandığı belirtildi.

Yapılan açıklama; ‘’Üniversitemiz Personel Maaş Promosyon Sözleşmesi Hakkında 13 Mart 2023 tarihinde kamu ve özel bankaların katılımıyla 3 yıllık maaş promosyonu sözleşmesi kapsamında yapılan açık arttırmalı ihalede en yüksek teklifi veren QNB Finansbank A.Ş. ile personelimize tek seferde ödenmek üzere 35.000 TL; intörn doktorlara 3 yıl boyunca aylık 250 TL olacak şekilde maaş promosyon sözleşmesi 16 Mart 2023 tarihinde imzalanmıştır.’’ şeklinde oldu.

Tüm ödemeler 15 Nisan tarihinde yapılacak

Promosyon anlaşmalarında verilen teklifler kamu çalışanlarında ve emekliler için heyecan yarattı.

Promosyon anlaşma haberleri birbirini takip etti. Bazı teklifler çalışanlarda mutsuzluk yaratmış olsa bile bazı yerlerde bu durumun tam tersi anlaşma haberleri geldi. Cerrahpaşa üniversitesinin yaptığı açıklamada 3 yıl 35 bin lira karşılığında Finansbank ile anlaşma yapıldığı açıklandı.

İstanbul Üniversitesi’nde banka maaş promosyonu için anlaşma yaptı. Yapılan anlaşma detaylarına göre 3 yıllık süreyle üniversite personeli için 35 Bin TL’lik ödeme yapılacak. Tüm ödemeler 15 Nisan 2023 tarihinde hesaplara transfer edilecek. Maaş promosyon sözleşmesi 35.000 TL'lik tutarı 15 Nisan’da hak sahibi hesaplara yatıracak.