O bankadan çiftçilere müjde! Tam 50 bin TL çiftçi için kredi sağlanacak!

O bankadan çiftçilere müjde! Tam 50 bin TL çiftçi için kredi sağlanacak!

Çiftçileri sevindiren haber geldi. O banka tarafından kredi desteği sağlanacak. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Bankalar tarafından sürekli olarak yeni kredi kampanyalarının duyuruları yapılmaya devam ederken o bankadan çiftçilere öyle bir fırsat geldi ki inanamayacaksınız. Peki, o banka hangisi? Hangi bankadan çiftçilere kredi imkânı geldi?

Çiftçiye destek kredisi müjdesi

Havaların ısınması ve çiftçilerin tarım sezonunu açmasıyla birlikte birçok banka son zamanda başlattığı destek kredileri ile tarım kredisi vermek için yarışıyor. Bu kredilerin verilmesi ile ilgili olarak İş Bankası çiftçilere 50 bin TL’lik tarım kredisi vereceğini açıkladı.

Çiftçilere verilecek olan destek kredisinin maksimum tutarı 50.000 TL’dir. Bu kredi için başvuracakların başvurusu kısa süre içerisinde değerlendirilir ve tamamlanır. Günümüzde hız kesmeden artan enflasyon nedeniyle piyasalardaki denge alt üst olmuş durumda ve bu duruma devam etmektedir. İş Bankası kendi bünyesinde enflasyonla mücadele için çeşitli adımlar atarken diğer bankalarda yardım etmeyi sürdürüyor.

İş Bankası yaptığı destek ve enflasyon önleme çabası olarak müşterileri için benzersiz bir kampanya ortaya çıkardı. Bu kampanya çerçevesinde 10.000 TL almak isteyenler için destek kredileri başlatıldı.

İş Bankası'ndan beklenen haber geldi

Yükselen enflasyona karşı yıl içerisinde asgari ücret, emeklilik maaşları ve memurlarının maaşlarına zam gelerek arttı. Fakat bu artış enflasyona tekrardan hızlıca bir çöküş alarak zammın etkisi ortadan kalktı.

Geçim sıkıntısı çeken birçok vatandaş ve çiftçi banka kredisi almak için bankaların kampanyalarını aramaya başladı. Bu ihtiyaç duyulan kredilere yönelik İş Bankası bu doğrultuda yeni kampanyasını duyurdu. Sadece tek şart olarak, kimliğiyle giden herkese 10.000TL verileceğini açıkladı. Halkın yeni yılda maaşı artan vatandaşa bu kez de İş bankasının destek kredisi sayesinde rahat bir nefes alacak.

Üstelik beklenen duyurusu yapılan bu destek kredisinin tek şartı ise kimlik ile şubelere gitmektir. Bu destek kampanyasını duyan birçok vatandaş ve çiftçi haberi duyduktan sonra kampanyanın özelliklerini araştırarak başvurmak için bankalara koşmuşlardır.