Nakit ihtiyacı olanlara o bankadan kredi! Yüz 0.99 faiz oranı!

Nakit ihtiyacı olanlara o bankadan kredi! Yüz 0.99 faiz oranı!

Faiz indirimine gitme kararı alan banka yeni kampanyasını duyurdu. Nakit ihtiyacı olan kişilere yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Düşük faizli kredi kampanyası ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Kredi kampanyasına bir yenisi daha ekleyen banka bu defa müşteri karşısına düşük faizli kredi kampanyası ile çıktı. Nakde sıkışan tüm vatandaşların yüzü bu kampanya ile birlikte gülecek gibi görünüyor...

Denizbank’tan 0.99 faizi oranı ile kredi

Bankalar tarafından yapılan kampanya açıklamaları her geçen gün artmaya devam ediyor. Yapılan yeni kampanya ile bünyesine müşteri katmak isteyen ya da var olan müşterisini kaybetmek istemeyen bankalar kampanya üstüne kampanya yapmaya devam ediyor. Yapılan tüm kampanyalar vatandaşların dikkatleri çekerken en çok tercih edilen ise düşük faizli kredi paketleri oldu. Durum böyle olunca da banklardan düşük faizli kredi kampanyaları gelemeye devam başladı.

Bankalar tarafından yapılan açıklamalar gelmeye devam ederken Denizbank yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi ödemesi yapacağını duyurdu. Denizbank yapmış olduğu kampanyalar ile adından sıkça bahsedilen bakanlar arasına adını altın harflerle yazdırdı. Denizbank, yeni kampanyasına ile ilgili detayları verdi. Söz konusu kampanyasından yararlanmak isteyen kişilere kampanya detaylarını paylaştı.

Denizbank kredi kampanyası koşulları

Denizbank’ın kampanyası ile ilgili detaylar ise şu şekilde, 31 Mart 2023 tarihine kadar ‘MobilDeniz’ üzerinden Denizbanklı olan yeni banka müşterilerinin indirimli faiz oranından faydalanabileceği bilgisi verildi. Söz konusu kampanya kapsamında indirimli banka faiz oranını ise yüzde 0,99 olarak tasarlandığı bilgisi verildi. Denizbank söz konusu faiz oranından sadece MobilDeniz üzerinden müşteri olan ya da MobilDeniz üzerinden kredi başvurusunda bulunan kişiler faydalanabilecektir.

Ayrıca yeni banka müşterileri için MobilDeniz dışında kredi başvurusu yapılması durumunda ise belli bir oranla faiz belirlendiğini açıkladı. Denizbank’ın söz konusu faizi ise yüzde 1,19 olarak belirlendiği bilgisi verildi. Yeni banka müşterisi olan kişilerin kampanyadan 1 ay süresince faydalanabileceklerini bildiren Denizbank, indirimli faizden sadece banka kredi kullanımına hak kazanan yeni banka müşterilerinin yararlanabileceğinin konusunda açıklama yaptı. Söz konusu kampanya ile ilgili daha detaylı bilgiyi Denizbank resmi web sitesi üzerinden bulabilirsiniz.