Memur maaş zam oranı saat kaçta açıklanacak?

Memur maaş zam oranı saat kaçta açıklanacak?

Memur Sen ile hükümet arasında uzlaşı çıkmaması üzerine devreye giren hakem heyeti bugün memur maaş zammı ile ilgili kararını açıklayacak. Peki Memur maaş zam oranı saat kaçta açıklanacak?

Memur maaş zam oranı saat kaçta açıklanacak?

Memur Sen ile hükümet arasında genel memur maaş zammı oranı ile ilgili olarak uzlaşı çıkmaması üzerine hakem heyeti devreye girdi.

Farklı unvanlarda toplamda 11 kişiden oluşan hakem heyeti yaklaşık 6 gündür çalışmalarını ve müzakerelerini sürdürüyor. Bu kapsamda 4. toplantısını dün gerçekleştiren hakem heyeti karar vereceği son toplantıyı ise bugün gerçekleştirecek.

Hakem heyeti bugün gerçekleştireceği toplantıda memur maaş zammı konusundaki kesin kararını açıklayacak. Peki Memur maaş zam oranı saat kaçta açıklanacak?

hakem1.jpg

11 kişiden oluşan hakem heyetinin memur maaş zammı kararı toplantısı bugün saat 10:00'da başlayacak. Toplantının bitimi ile birlikte memur maaşlarına 2024 ve 2025 yıllarında yapılacak zam oranının açıklanması bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.