Listede Olan Kişilere 150.000 TL! Sizde Listede Olabilirsiniz

Listede Olan Kişilere 150.000 TL! Sizde Listede Olabilirsiniz

150 bin TL alabilirsiniz. Hemen listede olup olmadığınızı kontrol edin. Sürpriz şekilde 150 bin TL alabilirsiniz

Cumhurbaşkanı talimatı ile gençler için 150.000 TL faizsiz kredi imkanı sağlandı.

Birçok gencin beklediği evlilik kredisi ile ilgili Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı merak edilen soruları netleştirmeye devam ediyor. Gençler için faizsiz kredi sayesinde diğer maddi konulara da açıklamalar getiriliyor.

Süreç Mahinur Özdemir Göktaş’ın duyurusu ile başladı. Faizsiz kredi için çeşitli imkanlar sunulacağı duyurulmuştu. Kredinin ne zaman verileceği konusunda net bir zaman söylenmedi.

Maddi imkanı olmayan gençlerin evlilik yükünü hafifletmesi planlanan faizsiz kredi hakkında bilgiler merak konusu oldu.

Listede Olana 150 Bin TL

Aile ve Gençlik Bankası tarafından verilecek olan faizsiz kredi için öncelikle Bankanın kurulması gerekiyor. Bunun için çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Kredi sayesinde evlilik masrafları hafifleyecek.

Net bir tarih henüz verilmedi. Seçim sonuçlarının ardından yapılacak olan açıklama ile netlik kazanacak. 150.000 TL verileceği duyuruluna faizsiz kredinin şartları henüz belli olmadı.

Cumhurbaşkanının faizsiz kredi desteği duyurusu ile gençler heyecanlanmıştı. Fakat hala kredi için net bir bilgi yok. Banka kurulması ile netlik kazanacak. Gençlerin evlenebilmesi için büyük bir fırsat olan faizsiz kredi bilgileri dört gözle bekleniyor.

Kredinin miktarı ve ne zaman verileceğini merak eden gençler Bankanın kurulmasını heyecanla bekliyor. Evlilik masraflarını rahatlatacak olan faizsiz kredi için akıllarda sorular belirdi. Gelecek haftalarda kredi ile ilgili bilgi verileceği bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.