İş Bankasından Görülmemiş Promosyon. Kamu Kurumu ve Özel Sektör Çalışanlarına Ödenecek Promosyon Ücreti..

İş Bankasından Görülmemiş Promosyon. Kamu Kurumu ve Özel Sektör Çalışanlarına Ödenecek Promosyon Ücreti..

İş Bankasından Görülmemiş Promosyon. Kamu Kurumu ve Özel Sektör Çalışanlarına Ödenecek Promosyon Ücreti belli oldu. İşte 2023 yılında ödenecek o rakam..

İş Bankası'ndan Görülmemiş Promosyon. Kamu Kurumu ve Özel Sektör Çalışanlarına Ödenecek Promosyon Ücreti belli oldu. 2023 yılında 16.250 TL ödeneceği açıklandı.

Özel ve kamu sektöründe çalışanlar ile bankaların anlaşması devam ediyor. Son olarak bir haberde İş Bankası'ndan geldi. İş Bankası çalışanlar için tam olarak 16.250 ödeneceğini açıkladı.

2023 yılında Bankalar gerek kamu kurumları gerekse özel sektör temsilcileriyle promosyon anlaşmasını yapmaya devam ediyor. Bankalar müşterilerine müşteri katmak için kıyasıya promosyon yarışına son sürat devam ediyorlar. İş Bankası çıtayı yükseltti!

Son promosyon anlaşmasında, Kahramankazan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye İŞ Bankası ile 3 yıllık mutabakat imzaladıklarını açıkladı.

Bu 3 yıllık anlaşma karşılığında 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Bu 3 yıllık anlaşma karşılığında 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Promosyon açıklaması yapıldı

Kahramankazan MEM promosyonu ile alakalı olarak personelin 3 yıl İş Bankasından maaş alma imzasına 16.250 TL ödeme yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: ''Müdürlüğümüz ile Türkiye İş Bankası arasında maaş promosyon protokolü imzalandı. Yapılan protokole göre personelimize 3 yıl için 16.250₺ tek seferde ödenecektir. İlçemiz personeline hayırlı olsun.''

Sonuç olarak; Gerek emekli gerekse de çalışan olsun ceplerini ferahlatan ek ödeme olarak hesaplara yatan Promosyon ödemelerinden faydalanıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI:

Yorum yazarak topluluk şartlarımızı kabul etmiş bulunuyor ve tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mebhocam.com.tr İnternet Sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.